Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok véleményt a MagNet...

Kaphatok véleményt a MagNet (Magyar Közösségi) Bankról?

Figyelt kérdés
A fent nevezett bankról várom azok véleményeit, akik jelenleg ügyfelei vagy esetleg ügyfelei voltak a banknak. Köszönöm!

2013. dec. 5. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Nevéből ítélve nem bank hanem egy szervezet ahová befizeted a pénzedet majd kisorsolják ki kapja meg. Én a pénzügyi felügyeletnél érdeklődnék.
2013. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bank, állításuk szerint több, mint tízezer ügyfelük van...
2013. dec. 5. 20:33
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

1-es nagy hülyeséget írt, elég lenne a saját honlapjukat megnézni ,hogy kiderüljön mi is ez.

Rendes magyar bank ,hazai tulajdonú ,hazai vállalkozásokat ,célokat ,alapítványokat támogat. Érdekessége ,hogy a betétesek határozzák meg milyen témakörben hitelezze ki a bank a pénzüket. Szimpatikus ,hogy nem puccos irodaházakra költenek meg állandó reklámkampányokra szórják a pénzt.

Nekem egyszerű számlám van náluk,belépéskor megkérdezték mennyit szeretnék havidíjra fizetni? Csak lestem, mi bajuk ,nem ezt szoktam meg :D

0-1000ft-ig becsületkassza alapon lehetett választani!

Egyébként havi 2x ingyen vehetek fel pénzt az ő automatáikból ,1x idegenből már jó ideje, nem csak jövőre kérvény benyújtása után mint sok más banknál. Ja és nincs 150 ezres limit mint az ingyenesnek titulált banknál..

2013. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ezeket olvastam a honlapjukon, de valahogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen! Ezért voltam/vagyok kíváncsi ügyfelek véleményére. Vajon meddig lesznek ezek a kedvezõ feltételek? Beetetés van, aztán amikor elegendõ ügyfelük lesz emelik a költségeket ahogy más bank is tette?
2013. dec. 5. 22:26
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne beetetés? Csak nem nyomulnak nonstop a filmközti reklámokban, ezért nem ismertek. kb 1.5 éve náluk vagyok és különösebb változás nincs. De itt nincs "hűségidő" ,ha esetleg gonosz módon megdupláznának mindent akkor átmész máshová. Van netbankjuk nekik is mint a többinek ,utalhatsz róla ahová akarsz, dombornyomott "érintős"kártya is adott ha kell stb.
2013. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%

Sokat érek a magyar vállalkozókkal és magyar háttérrel ha nincs NORMÁLIS fiók hálózata.

Én rendeletileg előírnám hogy egy bank minimum fiókhálózatot tartson fent, mert így csak bizonyos körök és bizonyos városban élők élvezhetik azt a "qrvára" magyar bankhálózatot. Nem de?

Tehát én mint Győri lakos, sokat nem profitálok a Magnet Bankból... Pénzügyek esetén előfordulhat hogy nem elég a netbank és személyesen kell bemenni a fiókba...Az pedig nehéz lesz ha a célkörzete BP és az agglomeráció.


Pedig azért Győrben és Debrecenben is van megfelelő ügyfél. Én az ilyen kis fing bankokkal sosem foglalkoztam.

2013. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

" Én az ilyen kis fing bankokkal sosem foglalkoztam."


Ne foglalkozz. Ott az OTP minden sarkon. Igaz, hogy a díj különbségbol bőven fedezhető többszöri utazás is, sőt.

Bár nem értem az olyat akinek rendszeresen jelenése van a bankfiokban. Biztosan van ilyen és biztos tényleg szüksége van rá. De az emberek 99%-ának nincs erre szüksége. Úgyhogy légyszíves ne akarj ilyet előírni.

Mint ahogy ez a mostani ingyen kp felvétel is egy hasonló hülyeség. Aki akarta eddig is ilyen csomagot választott. Akinek meg nincs rá szüksége (pl kártyával fizet mindent) arra miért erőltetik rá? :-(

2013. dec. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%

Magyarorszag az Budapest kozpontu, volt es lesz is mindig!!! Innentol kezdve ugy gondoljak hogy ami pesten elerheto akkor az mar magyar kozossegi igaz nem gond hogy pesten kb 1millioan elnek es vonzaskorzetben meg 1million szoval a teljes lakossag 20%! A maradek 80% meg torolje ki a feneket azzal amivel akarja oket ugysem erdekli...

Csak ugy jelzem hogy peldaul nekem mint soproninak felmenni pestre oda vissza 9700Ft es akkor meg metro es egyeb jegyeket nem is szamoltam! Nekem baromira nem erne meg. Amugy is miert akarunk mi VALAKIT jatszani, hogy de jo en beleszolhattam abba hogy a bank az en penzembol mit hitelezzen... Es?? Ettol tobb lett valaki vagy elmondhatja a szomszedba a Pista, hogy en Gertrud parki csemeteket az en penzembol telepitette az uzemelteto???!! Ugyan mar ne legyunk rohejesek... Tipikus magyar kis emberek akik azt hiszik, hogy ezzel valakik!! Gratulalok ti asztan tenyeg kiralyok vagytok komolyan :))

2013. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: neked csak az jött le hogy beleszólhatsz a befektetésekbe. Nem az a lényeg, hanem hogy olcsóbb...

Nem tudom ez eljutott-e a tudatodig. Valószínű nem.

Mint írtam valószínű nem azok a célközönség akik havonta be akarnak menni a bankba... a minek is??? - de mindegy is, mert az emberek 99%-a nem akar bemenni, csak kell egy bank ahova kapja a fizetését meg kell egy bankkártya amivel vásárolhat, pénzt vehet fel ATM-ből! Nem járkálnak be a bankba személyesen, mert semmi szükségük rá. Nekik bőven jó a magnet vagy gránit stb. aminek nincs minden sarkon fiókja, de cserébe jóval olcsóbb. Nem tudom, hogy tényleg Budapestre kell-e menni a számlanyitáshoz, de még ha így is van, lehet hogy annyival olcsóbb, hogy simán megtérül még az is.

2013. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem havi 800-1500 Ftba van a bankolasom es maximalissan megvagyok elegedve veluk! Raadasul miden evben kapok ajandekokat persze repi meg minden de mondjuk egy bor hatarido naplo is manapsag belekerul mar 3-4000Ftba!

De a lenyeg ha nem 70-80ezer forint megy a szamladra akkor jobban megeri...

Miert megyek surubben a bankba?? Talan azert mert nem szeretek automatabol tobb 100ezret kivenni azert!!!

2013. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!