Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akkor is kell nyilatkozni az...

Akkor is kell nyilatkozni az ingyenes pénzfelvétellel kapcsolatban, ha amúgy is ingyenesen veszek ki pénzt a Budapest Banknál vezetett folyószámlámról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp érdemes, mert nem tartom lehetetlennek, hogy a bankok úgy fogják kompenzálni az így kiesett jövedelmet, hogy megemelik a pénzfelvétel díját. Szóval semmi garancia arra, hogy továbbra is alapból ingyen pénzfelvétel tartozik majd a számlacsomagodhoz.
2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért kell nyilatkozni mert csak egyszer 150 ezer van ingyen. Ha több bankszámla van egy embernek akkor is csak egyik lehet ingyen.

De nem kötelező nyilatkozni senkinek sem. Csak érdemes lehet. Ha neked anélkül is ingyenes akkor felesleges lehet. Bár kérdés meddig lesz neked ingyenes? Most még a tranzakciós adót se vonják le tőled??

2013. dec. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sem akartunk, pont amiért te, de mondták, hogy az ingyenes, az teljesen ingyenes, tranzakciós díja sincs.
2013. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neten hol és hogyan lehet? mert nem találom:(
2013. dec. 16. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját netbankodban lehet.

Ha nincs netbankod vagy jobb szeretnéd személyesen, akkor bármelyik fiókban.


Amúgy megéri netbankot kérni, mivel ingyenes és kényelmesebb mint a fiókba bemenni mindenért.

Sok művelet olcsóbb neten mint személyesen.

2013. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van netbankom, nem találom benne:(
2013. dec. 16. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy törvényileg kötelező-e, hogy online is be lehet adni.

99,9% hogy valahol van olyan menüpont.


Esetleg hívd fel a bank ügyfélszolgálatát, hogy hol lehet.


De ha nem tart sokból személyesen bemenni, ott is kb. két perc elintézni + a várakozási idő persze.

2013. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Keszte István válasza:

Nekem is BP Bankos folyószámlám van és a banki ügyintéző javaslatára pont azért nyilatkoztam, mert az ingyenes kp felvétel legtöbbször akció volt, amit megszüntethetnek,és akkor az átfutási idő miatt esetleg kicsúszhatsz az ingyenességből!


És valóban, lehet több banknál is számlád, de akkor is csak egy bankszámlára érvényes az ingyenesség, havi 150 ezerig!

2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!