Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti milyeik bankot ajánjátok?

Ti milyeik bankot ajánjátok?

Figyelt kérdés

most otp nél vagyok de nagyon gáz, bemendtem, tele volt az egész meg nagyon büdös is volt lassú volt.

szeretnék átmenni máshoz úgy hallottam a Rajfajsen nél kevesebbet kell várni jobb a kiszolgálás meg szebb a környezet. esetlek CIB? ott is lehet bankkártyám?

tudtok segíteni pls?


2013. dec. 10. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajfajsen :D OTP a legolcsóbb, egyedül a gránitbank olcsóbb talán, de az meg noname és alig van bankfiókja.
2013. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát most elvileg a ráfázol bank a legjobb, a cib nagyon drága, annál vagyok , de váltani akarok, otp biztos nem lesz, és a Budapest Bankhoz se menj semmiképp mert a legszemetebb bank.
2013. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajanekem is a raifanzen tetszik meg a szine meg minden.
2013. dec. 10. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:

nézd meg a kalkulátorral


[link]

2013. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Budapest Banknál vagyok, és meg vagyok velük elégedve.
2013. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te egy banknál azt nézd, hogy milyen a színe??? OMG.

De egyébként mi dolgod van a bankban, amit netbankon keresztül nem lehet elintézni?

(Azzal meg, hogy az OTP a legolcsóbb, nem értek egyet.)

2013. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert nem az otpnél vagy és irigy vagy azokra akik az optnél vannak, azért hiszed azt hogy nem a legolcsóbb. kész tényekkel akarsz vitatkozni amik mindenhol fent vannak? hajrá...
2013. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő főleg mikor az otp-s diák számlámról (ami 0 forintos) hónap végén lekapnak 2000forint zárlati díjat... mikor beballagok az ügyintéző csak les.... hát ő nem tudja miért... jó akkor megyek az Erstéhez pá
2013. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!