Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A cib bank miért drágult meg...

NAGY VIKTOR kérdése:

A cib bank miért drágult meg sokkal drasztikusabb mértékben mint a többi bank?

Figyelt kérdés
A cib bank havi(kb 10szeresére) és éves díjai(kb 6szorosára), illetve készpénz felvételi és utalások költségei is jelentősen megdrágultak és már a kártyás fizetésért is fizetős lett. Most készülök váltani bankot mert ahogy körbe néztem más banknál nem változott ilyen mértékben a kondíciós lista.

2013. dec. 11. 19:14
 1/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne, sajnos amíg a lakáshitel tart, nem mehetek máshová.
2013. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2012-ben Magyarországon a legveszteségesebb bank a CIB volt, 127,3 milliárd forintnyi mínuszban volt az adózott eredménye. A CIB-nek 2012-ben zsinórban a harmadik veszteséges éve volt már, és az eredmények egyre rosszabbak.

(2013. első félévében is veszteséges volt, 57,7 milliárd forint magas adók és nem teljesítő hitelek miatt.)

Természetesen ezt meg kell szüntetni valahogy a költségcsökkentés és díjemelések kombinációjával.

2013. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én náluk vagyok. Most akarok váltani. Megszüntették szó nélkül a számlacsomagomat, azóta sem szóltak, hogy miért. A számlavezetési díjam pl. 13x akkora lett, mint volt!!!!!
2013. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!