Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis személyi kölcsönt...

Cofidis személyi kölcsönt szeretne felvenni a párom?

Figyelt kérdés
A lakás teljes mértékben az ő nevén van, a keresete nagyon jó, 470.000 ft. Én gyeden vagyok. Kérheti a bank, hogy legyek adóstárs. Kötelező lenne. Máshogy nem kapna hitelt.
2013. dec. 12. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
470e fizetesre k...adraga cofidis kolcsont felvenni, ahelyett, hogy par honapig sporolna...? csak en nem ertem mi ebben a jo?
2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy jó a fizetése még vehet fel kölcsönt. Nem gondolod? Amúgy nem sok, sőt ez a fapados kölcsön eddig a legjobb amit néztünk és napelemet akarunk felrakni a tetőre és most kellene. Van félretett pénzünk, az is bele van kalkulálva, de egy kevés kell még hozzá. Másik, hogy van 2 gyerek, és most jön a 3.
2013. dec. 12. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Te nem lehetsz adóstárs, mert gyeden vagy. 2012. jan. 1 óta gyeden lévő sem vehet fel hitelt és nem lehet kezes és adóstárs sem!

Legalábbis nekem az OTP-ben ezt mondták, mikor rákérdeztem, és a párom hitelt szeretett volna felvenni!

2013. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lakáscélú kölcsönöknek mindig alacsonyabb a kamata, mint személyi kölcsönnek. Egyébként miért akarsz adóstárs lenni? Az ő keresete nem elég? Ha az ő nevén fut a személyi kölcsön, akkor szerintem te nem kellesz hozzá. Meg nem is lehetsz adóstárs a gyed alatt. Miért ne kapna máshogy hitelt ennyi fizetéssel?
2013. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A-hitelkeret nem jobb megoldás? (máshol folyószámla hitel néven fut) Nekem a Cofidissel nincs jó tapasztalatom. Egyszer késtem a kb. 7000 Ft-os részlettel két hetet és több mint 3000 Ft késedelmi kamat meg egyéb költség volt a bünti.
2013. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hitelre csak a legbutább emberek vesznek napelemet, aminek a megtérülése amúgy is elég hosszadalmas. Ráadásul pont a tél közepén? Normális a párod? Nem írtad el a fizetését 1 nullával? Korrekt összeg esetleg 47 000Ft?


Párod és nem a férjed? A gyerekek közösek, vagy a tieid? Sok gyerekes anyát becsapnak a szélhámosok, a ti történetetek elég gyanúsan hangzik...


A napelem 3KW-os rendszer már 1 millától kapható, spóroltok 3 hónapot csak az ő fizetéséből és meg is van. Persze, ha tényleg van fizetése és nem elírtad az összeget! Válaszolnál erre az egy kérdésre legalább:


Miért pont tél közepén kell a napelem mindenáron???

2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
összehasonlíthatatlanul jobban jártok, ha vártok egy kicsit és összespóroljátok
2013. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 6-os válaszolónak üzenem: Bocs, ha valamit félre írtam. A párom a férjem, és nem szélhámos, nagyon szeretjük egymást. A gyerekeink közösek és a 3. baba is közös. A fizetését sem írtam el, mert 470.000 ft a fizetése+ a családi+ a gyedem, de van a házra hitel. Nem 3 KW lesz a tetőn, hanem 4,5 KW. Január végén jönnek felrakni, és azért mert tavasszal hasznosabb, mint a legnagyobb melegben nyáron. Ezt ne kérdezd miért mert én annyira nem értek hozzá, de akik felrakják azok már csak jobban tudják mert értenek hozzá, na meg a férjem is ért hozzá egy kicsit mert villamosmérnök és nagyon is ért a szakmájához.

A hitel meg jó lenne most mert a terhességem miatt nem tudunk annyit félre rakni, kevesebb törlesztőrészletet fogunk fizetni, viszont villanyszámlát márciustól már nem. (Az Émásznál kell 2 hónap átfutás) Elcsúszni meg még egy hitellel sem csúsztunk még el. Ma reggel már amúgy megoldódott a dolog. Tényleg nem kellek hozzá, mert nem lehetek. Köszönöm a többi "értelmes" emberek hozzászolásait.

2013. dec. 13. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyiért veszitek a rendszert?

(Nem vágom ezt a mindenképpen hitelből mentalitást, tudom ezzel a gondolkodással sokakat megbotránkoztatok, de én inkább spórolok a hitel helyett.)

2013. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1.600.000.-, de ebbe már vannak infrapanelek is beleszámolva.
2013. dec. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!