Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem fel diákhitelt. A...

Vettem fel diákhitelt. A szüleim ugye nem fogják megtudni?

Figyelt kérdés
Probálom titokban tartani, nem beszélek róla senkinek. Ugye nem fogják a szüleimet értesíteni, vagy ilyesmi?

2013. dec. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
atyaisten, te egy nagykorú egyetemista/főiskolás vagy. KApd össze magad és gondolkodj.
2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
akkor gyorsan nyiss egy postafiokot mert jopar levelet fogsz kapni rolla az evek folyaman.
2013. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van postafiokom.
2013. dec. 12. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi nem fogják megtudni, nekik ehhez lényegében semmi közük, ahhoz, hogy te felnőtt emberként hitelt vettél fel. Csak vigyázz, hogy adj meg levelezési címet.
2013. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez értelmesre sikerült:D tehát nekik lényegében semmi közük, ahhoz hogy te felnőtt emberként hitelt vettél fel.
2013. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Te is sejted, hogy hülyeséget csináltál és most félsz a szülői lecseszéstől.


Ismerőseim között főként olyanok vették fel, akiknek semmi szükségük nem lett volna rá. Elbulizták, ruhákkal, táblagépekkel flancoltak, nyaralásra költötték.


Akiket nem nagyon támogattak otthonról takarítást, diákmelót, pincér melót vállaltak. A diákhitelt viszont nem vették fel néhány kivételtől eltekintve.


Tehát, ha csak a villogásra kellett és neked nyilván arra kell, akkor megérdemled a "jó kis hiteledet"!

2013. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyannak képzellek, mint a vékony gyerek a Cooltúrából.
2013. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, és az jó vagy rossz? :D
2013. dec. 12. 20:29
 9/9 anonim válasza:

SZABADULJ MEG TŐLE ahogy tudsz... nem hiába óvnak a szüleid hidd el még most dönts okosan... beírom a sablonszövegem, kérlek olvasd el:


Új hozzászóló vagyok és eldöntöttem, hogy majdnem mindenkinek írok aki felvétel előtt áll, hogy NE VEGYÉTEK FEL A DIÁKHITELT, csak ha éhhalál szélén álltok, még akkor se ha a kedvenc költségtérítéses szakodat csak így tudod fizetni… akkor inkább várj egy évet. Az okos mások hibájából tanul. Én anno 1.005.000.-Ft-ot vettem fel, azzal hogy ez a legjobb hitel a piacon… ahhoz meg még hülye voltam, hogy ne higgyem el. Fizettem a kis összeget két éven át amit kértek, a törlesztés kapásból 1.500.000.-Ft-ról indult. 4 éven át 849.000.-Ft-ot fizettem (előtörlesztéssel) és még mindig 1.000.000.-Ft-nál tartok. Szerencsére jól keresek, a fizumból spóroltam lakásra, de most szembesültem ezzel a HORROR-ral és fogom, a lakásra spórolt pénzt és beletörlöm a képükbe. EZERSZER GONDOLJÁTOK ÁT, hogy belementek-e, vagy ha igen és törlesztésre kerül sor, akkor azonnal a legdurvábban el kell kezdeni ELŐtörleszteni, nem vicc!!!

2014. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!