Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jól jártunk, vagy rosszabbul,...

Jól jártunk, vagy rosszabbul, a havi két ingyenes készpénzfelvétellel?

Figyelt kérdés
Én személy szerint rosszabbul! Kb. 1 hete kértem az ingyenes készpénzfelvételt a bankomnál /Raiffeisen bank/ és most arra lettem figyelmes, hogy a havi számlavezetési díjat megemelték 376Ft-ról 588 Ft-ra!
2013. dec. 13. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkit megszívattak a bankok (kormány bankadója jól sikerült). az ingyenes számlavezetés 1000+Ft lett. Gyökerek a bankok.

Ezen nincs mit gondolkodni.


Milyen kormány az, amelyik nem képes ilyet megakadályozni. Amúgy ez zsarolás a bankok részéről, semmi más.


Ellopták az országból a devizahitelekkel az emberek pénzét, tönkretették a kokainfüggő xarházi brókereik a világgazdaságot, tönkretették az ingatlanpiacot, giga profitra tesznek szert relatíve kevés munkával, konkrétan mások pénzét továbbadják még több pénzért. A bank nem termel semmilyen értéket közvetlenül.


Milliós fizetésekkel tömik a vezetők zsebét és sírnak ha vissza kell osztani a költségvetésbe, sőt sokkal többet vesznek most el az emberektől.


Megint a "bank" jártak jól...

2013. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És miért érzem úgy, hogy rosszabbul? Mert havonta egy, ritkább esetben max. kétszer szoktam felvenni pénzt és 135 Ft -al szokták ill. terhelték meg a bankszámlámat..

tehát havi két felvétel 270Ft-omba került, nagy ritkán, mert hangsúlyozom nagyon ritka amikor kétszer veszek fel pénzt!

2013. dec. 13. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag még nem is ingyenes a pénzfelvétel, majd csak januártól lesz :)

De várható, hogy a bankok minden más költséget meg fognak emelni és mindent miránk fognak hárítani...

2013. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A számlavezetési díj nulla lesz, a készpénz felvétel nulla, tehát jobban járunk.
2013. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkit megszívattak a kormánytagok (kormány bankadója jól sikerült)? az ingyenes számlavezetés 1000+Ft lett. Gyökerek a kormánytagok?

Ezen nincs mit gondolkodni?


Milyen kormány az, amelyik nem képes ilyet megakadályozni Amúgy ez zsarolás a kormány részéről, semmi más?


Ellopták az országból a dilettáns gazdaságpolitikájukkal az emberek pénzét, tönkretették a kokainfüggő xarházi képviselőik a gazdaságot, tönkretették az ingatlanpiacot, giga profitra tesznek szert relatíve kevés munkával, konkrétan mások pénzét (adóbevétel) továbbadják még több pénzért? A kormány nem termel semmilyen értéket közvetlenül?


Milliós fizetésekkel tömik a vezetők zsebét és sírnak ha vissza kell osztani a költségvetésbe, sőt sokkal többet vesznek most el az emberektől?


Megint a "kormány" jártak jól...?

2013. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy ez a nép mennyire vak és birka, a magyarok még mindig meg tudnak lepni.
2013. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszabbul, én nem örülők ennek az opciónak, jobban szerettem kártyával fizetni, kényelmesebb, biztonságosabb, most kénytelenek leszünk visszamenni a kőkorszakba és újra kp-ra váltani, ha már ingyen kivehetjük, míg a kártyás vásárlásnak ugyanúgy megmarad a díja.
2013. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"tehát havi két felvétel 270Ft-omba került, nagy ritkán, mert hangsúlyozom nagyon ritka amikor kétszer veszek fel pénzt!"---hát ezek szerint havi max. 45 000Ft-ot veszel fel, csak nem közmunkás vagy?

Mellesleg egy kérdés: ilyen kis kereset esetén miért nem hiányolod azt a 270Ft-ot? (Van feketén is jövedelmed :D )

2013. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem hiáényolom se a 270-et, se a 588-at!Nem ez itt a lényeg.. A kormány ezt azért csinálta, hogy könnyítsen az emberek helyzetén. nem de? Részükről ez volt a cél, hogy kevesebb legyen az emberek kiadása! És hozzáteszem, van olyan hónap, hogy egyáltalán nem veszek fel pénzt.. Nem vagyok közmunkás, se csóró, v hasonló.. Megvan a havi kétszázezrem, de annak a felét kp.-be kapom és a szüleimmel élek, keveset szoktam havi szinten költeni! Tehát én ROSSZABBUL JÁRTAM!
2013. dec. 14. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A kormány ezt azért csinálta, hogy könnyítsen az emberek helyzetén. nem de?"


Hát... ha a kormány célja az lenne, hogy könnyítsen az emberek helyzetén, akkor nem emelte volna az ÁFÁ-t 27%-ra, nem vette volna el milliók jövőbeli nyugdíját (3ezer milliárd forint magánnyugdíj megtakarítás), nem vezette volna be a magas e-útdíjat, nem vetette volna ki a telekomadót, nem vetette volna ki ilyen mértékben a bankadókat és tranzakciós illetéket, mert a végén a zemberek fizetnek meg mindent (ki más, a kutyám??) például értelmes mértékű nyugdíj nem lesz 20 év múlva, telekomadót a telefonálók fizetik, e-útdíjat a magánemberek fizetik akik szállíttatnak és akik a boltokba szállított tejét fizetnek, bankadót a pénzügyi szolgáltatást igénybevevők fizetik meg, stb...

2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!