Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes Provident hitelt...

Érdemes Provident hitelt felvenni?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek/Urak!

Jön a karácsony,de már ma nincs egy vasam sem a fizetésemből,és szörnyen el vagyok keseredve,amiért nem tudok karácsonykor még egy kiló szaloncukrot sem venni a fára.

100.000 Magyar forintról lenne szó,amit fel szeretnék venni,de látom,hogy heti fizetési lehetőség van,vagyis az így nem lenne jó,mert havonta kapok fizetést.


Ötletek,tanácsok jöhetnek!:)


2013. dec. 13. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze, ha nincs pénzed, a legokosabb amit tehetsz, hogy felveszel egy 400%os hitelt!
2013. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló, egy ideje már max kb 40% lehet a hitelkamat. Providentnél is.

Miről beszélsz?!?

2013. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja az mindjárt más, akkor mindenki rohanjon gyorsan a 40%-os hitelért...
2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt majd eldönti.. De ha már ellene beszélsz, elvárnám, hogy legyenek pontos ismereteid. Személy szerint eszembe nem jutna szaloncukorra hitelt felvenni, de a kérdező dönthet úgy.. 40% éves kamattal ha egy hónapra igénybe veszi a providentet, és felvesz 100ezret (szaloncukorra? jó sokat vehet belőle... :/ ), és januárban törleszti az egészet, a kamat párezer forintjába kerül csak...
2013. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"felvesz 100ezret, és januárban törleszti az egészet"


Te el is olvasod amit írsz, vagy csak böfögsz be mindenfélét?

Nincs pénze szaloncukorra, de szerinted több, mint 100 ezret be fog tudni fizetni 3 hét múlva?

2013. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
MONDOM HA! Bírjál már olvasni! Először idejössz, is beböfögsz egy 400%-os hülyeséget, aztán meg elkezded osztani az észt, de még olvasni sem tudsz! Neked mégis mi közöd van ahhoz, hogy neki milyen lehetőségei vannak a fizetésre januárban!?! Ha értelmeset nem tudsz hozzászólni, mégis mi a rákért nem maradsz csendben?!?
2013. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te írsz értelmetlenségeket. Pénzügyi tanácsot kér, te meg jössz itt a baromságaiddal, hogy hát azt honnan tudjuk, hogy januárban megnyeri-e az ötös lottót, simán lehet, és akkor vissza tudja fizetni gond nélkül. Jó hogy nem már azt mondod, hogy orra bukik egy arany tömbön és abból majd lesz pénze... okoskodsz te marha.
2013. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:) OK, lassan neked már nincs lejjebb... Eddig csak egy baromság hangzott el. A 400%-os kamat. Azt is ki mondta? Te. A többi agymenésed pedig csupa feltételezés a kérdező jövőbeni fizetőképességéről. Amiről fogalmad sincs, mégis a véleményedet a témában tényként kezeled, valamint közöd sincs hozzá, tehát amúgy is felesleges firtatnod. Szerintem keress másik kérdést magadnak.. Szia.
2013. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kiforgattátok,amit írtam! Értékelem,hogy próbáltok segíteni,de itt az utolsó 1-2 hozzászólás már egymás fikázása volt.

Egyébként NEM! Nem mindet szaloncukorra szeretném költeni.

Egy kissé el vagyok adósodva ebben a hónapban,és nem szeretném mínusszal kezdeni az évet(kivéve az a mínusz,ami majd lesz a törlesztője a hitelnek),de ettől eltekintve már átrágtam párszor. Nincs is szükségem 100K-ra,sőt! Azt hiszem,hogy felkeresem a helyi képviselőt,és vele egyeztetek,az a tiszta. Azt hittem,hogy értelmes emberek segíthetnek nekem itt,hogy ne kelljen rögtön a képviselőhöz fordulnom,de ilyen világot élünk! Én kérek tőletek bocsánatot,hogy feltettem a kérdést!

2013. dec. 16. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy most fikáztál minket? :) Na mindegy..


Ha a képviselőt kérdezed, akkor nem fogja elmondani, hogy ha NEM kéred az otthoni szolgáltatást, akkor kb. 1/3-a lesz a törlesztő! Csak úgy szólok.. Úgyhogy ha mégis beszélsz vele, akkor mondd meg, hogy bankszámlára kéred a hitelt, és utalva fogsz törleszteni, vagyis határozottan NEM kéred az otthoni szolgáltatásukat!


Lehet, hogy van, amikor mégis érdemesebb inkább itt kérdezni..

2013. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!