Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok pénzt levenni?

Miért nem tudok pénzt levenni?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok pénzt levenni a kártyámról? Egyenleget kérek egyértelműen kiírja mennyi pénz van rajta.. beírom a kívánt összeget és azt írja h nincs a kártyámon elegendő pénz! Viszont vásárolni a kártyával tudok.. érdekes akkor van.. Ezt most nem értem! Kérlek segítsetek!
2013. dec. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi limit túllépése esetleg?
2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vag yaz automatában nem volt pénz vagy limit túllépés.
2013. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem az a baj, már 1 hónapja nem nyúltam hozzá.. Ez egy német bankkártya csak itthon tartózkodom jelenleg.. és kéne a pénzem de nem tudom levenni.
2013. dec. 21. 22:11
 4/8 A kérdező kommentje:
4 ATM próbáltam és semmi, sőt szlovákiába is kimentem h euróba leveszem mert euró alapú amúgy is de ott is semmi!
2013. dec. 21. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az anyabankot hívd fel, szerintem ATM-ben csak Németországon belül használható. Vásárolni viszont enged világszerte.

Oontosan milyen típusú kártya? Visa, Mastercard, stb..milyen feliratokat látsz rajta? Dombornyomott? Melyik bank állította ki?

2013. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Deutchebank az anyabank neve. lehet róla itthon penzt levenni maskor is sikerult csak most nem engedi vmiert..
2013. dec. 22. 10:58
 7/8 A kérdező kommentje:
maestro
2013. dec. 22. 10:58
 8/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem fér ki a kiadónyíláson a felvenni kívánt pénzmennyiség (pl. tízezresek vannak csak az automatában, és te többszázezret akarsz kivenni), vagy nincs elég pénz az automatában. Velem az előbbi előfordult már (hibaüzenet nem volt).
2013. dec. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!