Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki tud nekem ajánlani egy...

Valaki tud nekem ajánlani egy MŰKÖDŐ PayPay - money adder-t? (Pénz hack)

Figyelt kérdés

(A negatív válaszokat, ha lehet mellőzzük)

Az interneten egy csomó PayPal hack van, a YouTube is tele van vele, csakhogy az baj, hogy nekem egy sem működik. Mindegyiknél fellép valami probléma, például a leöltéskor ilyen felméréseket kell teljesíteni, ahol meg kell adni mobilszámot, stb; vagy pedig egyszerűen nem működik.

Mivel ilyen sokféle van az interneten, nem hinném, hogy az összes kamu. A YouTube-on is csomó videó van, hogy működik nekik és mégse csukják őket börtönbe meg ilyenek.

Csak nekem nem működött egy se, ezért ha tudtok, akkor mondjatok nekem néhányat, ami tényleg működik, vagy küldjetek linket! Előre is köszi.



2013. dec. 22. 17:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jaj, most nézem a kérdésben elírtam egy szót: nem PayPay, hanem PayPal xD
2013. dec. 22. 17:53
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem gondoldat megint mire kered itt a jonepet... Belolled meg remek stroman lehet majd a jovoben:)
2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy a negatív válaszokat mellőzzétek, ha nem tudjátok akkor inkább ne is írjatok. Én olyanokat kértem, akiknek tényleg bevált és tudnak egy működőt ajánlani
2013. dec. 22. 18:29
 4/15 anonim ***** válasza:

szerinted ha ilyen létezne, akkor nem mindenki így tolná be a pénzt? És ha létezne ilyen, akkor nem gondolod, hogy paypal azonnal javítaná?


Miért nem nyomsz inkább pénzt azonnal? Az csak annyiban rosszabb, hogy elvisz érte a rendőrség.

2013. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nyomtatót meg egy szkennert és ott a paypal hacked.


14 évesen ennyi észt?!

2013. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

SZIa, nekem van egy működő, nagyon durva összegeket csinál nekem... Viszont mivel minél többen használjuk, annál valószínűbb, hogy rájön A paypal, és kijavítja a hibát. úgyhogy bocs, de nem küldöm át. Talán ha fizetsz érte... Á, úgy se! Személyesen megbeszéljük, mert ha most itt azt mondom, 5ezerért átküldöm, mindenki csesztetni fog, hogy neki is, neki is! csak neked, kovácsmatyi99 elküldöm, de nem ilyen fillérekért!


மூலதன கடிதங்கள் வாசிக்க

2013. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is működnek, csak nem úgy, ahogy te elképzelted. Az ilyen kis nyomoroncok, mint te önként telepítik fel a gépükre és adják át a jelszavaikat a program írójának:)).
2013. dec. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
büdös a munka? remélem ezüsthátú gorillák közé dugnak majd a börtönbe.
2013. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem fogják dugni sehova, mert ilyen nincs. Azért nincs, mert 1 rögtön javítanák a hibát, 2 biztos bárkinek elérhetővé tennék:). Egyébként ami nem működik az valószínűleg vírus, ahol meg mindenféle adatot meg kellett adni az meg adathalászat, eladják telemarketinges cégeknek jó pénzért, akik napi 50x fognak hívogatni, hogy vegyél serpenyőt meg menj nyaralni. Kitöröltetni nem tudod magad, mert több cégnek is eladják. Mondjuk a szándék miatt megérdemelné a börtönt, csakhogy elmenjen a kedve az ilyenektől.
2013. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jajj, tényleg?? Valóban megérdemelném a börtönt??

Csak megsúgom neked, hogy ilyenért nem zárhatnak börtönbe. Max pénzbírság + kitiltanak a paypal-ról..ennyi...


Ja és igen, épp azért mert folyamatosan javítják ezért vannak mindig frissebb PayPal hackek, például 2012, 2013 október, november stb. Tehát mindig újítják.


És egyébként (mint azt már az egyik válaszolónak privátban megírtam)itt gyakorikerdesek.hu n is van egy-két erről a témáról szóló kérdés és ott is megírták, hogy INGYEN működött nekik. Nem tudom mi az igaz belőle, de ha ennyien állítják, hogy működik nem hinném, hogy az összes kamu ami a neten kering...


És amúgy meg én is csak olyanokkal próbáltam, ami tényleg INGYENES tehát felmérések meg ilyen hülyeségek nem kellenek hozzá...


Pénzért meg inkább nem, akkor már tényleg azt mondom, hogy feltöltök pénzt PayPalra, de ilyen hack-ért pénzt nem adok!

2014. jan. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!