Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom magam kifizetni...

Hogyan tudom magam kifizetni PayPal-al?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az internetes pénzkeresési lehetőségek,surfbar ok, PTC-BUX programok mint pl. a 20$2surf, MyBrowserCash stb. Ezekkel nincs is semmi gondon, csak annyi hogy PayPal ra fizetnek, amihez nem értek.. A regisztráció már megvan,

kész a PayPal számlám, csak mikor a Surfbar on kifizetném magam nem tudom mit kell írni a PayPal számlához.. Az e-mail címet amivel regisztáltam PayPal ra vagy mi? Vagy valami kódot? És ha valami kódot, akkor hol tudom megnézni hogy mi a kódom PayPal on?



2013. dec. 23. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A PayPalos email címed kell megadni. Semmi mást. Email alapján azonosít mindenkit a PayPal.
2013. dec. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!