Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amint regsiztráltam Paypal-ra...

Amint regsiztráltam Paypal-ra (össze van kötve bankártyámmal az Ebay) azt látom levont 219 ft-ot. Ez mi? Nem 400ft-ot kellene levonnia?

Figyelt kérdés
És miért nem írja le a számlaforgalomnál hogy mire vonta le azt a 219ft-ot..?
2013. dec. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen 300-at vont le. A levonás nem rögtön jelenik meg a számlatörténetben, később könyvelik le. Légy türelmes, pár nap és meglesz a kód.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most ezután kapom meg a kódot? mert a státuszom is paypalon még Get Vertified... nem tudom mit jelent most ez
2013. dec. 25. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, elolvastad azért a regisztrációs részleteket ugye?

A megerősítő kód benne lesz a számlatörténetben, egy négyjegyű számot fogsz látni. És azzal tudod majd a "get verified" állapotot megváltoztatni "verified"-ra.

2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
németes vagyok, mindenki azt mondta mennyire egyszerű a regelés, így bemertem vállalni a részletes utasításokat nyomon követve a regisztrálást, de itt már nehezebben megy...már ott voltam hogy törlöm az egészet
2013. dec. 25. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van a paypalnak teljes német nyelvű leírása is... :)

De amit leírtam annál többet már nem kell tenni. Ha megjelenik majd a számlatörténet a levonásról, az abban lévő kódot megadod és kész vagy. A pénzt is visszakapod!

2013. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt akartam még, hogy ez a számlatörténet a paypal My Account>>>HIstory-ban fog majd megjelenni? Itt lesz majd a kód?

Mellesleg nem tudom miért 400 ft-okról beszéltek akkor, ha 200 körüli összegekről beszélünk jelen pillanatban

2013. dec. 25. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A számlatörténet a bankszámládon jelenik meg. A kártya megadásával valójában ezzel kötötted össze.
2013. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!