Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérhetem a postán előbb a...

Kérhetem a postán előbb a nyugdijamat, mint amit kijelölt kézbesitésre? A nyugdijfolyósitó már 10. -e körül utalja a pénzintézetekhez a nyugdijakat, de én 30. -a körül kapom csak meg.

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

NEm kérheti.

Kérje számlára, akkor hónap elején megkapja.

A posta nem hordja egyszerre, soha nem is hordta, gyerekkoromból emlékszem, a nagyszüleim más faluban éltek, év végén hozta a postás a papírt, aláhúzva, melyik napon érkezik a pénz.


Mondjuk nem értem a problémát, JAnuár 10. és február 1. között annyi nap telik el, mint január 20. és február 20. között...

2014. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

"NEm kérheti."

-Kérheti, de csak évente egyszer...


"Kérje számlára, akkor hónap elején megkapja. "

- Kérje számlára és hónap közepén megkapja...


A többi stimmel.


Egyébként én sem értem, hogy miért nem mindegy hogy 15-én vagy 30-án jön a pénz, hiszen így is, úgy is egy hónapra kell beosztani...

2014. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
10-e nem a hónap közepe :)
2014. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 az inkább a közepe, mint az eleje. Egyébként meg jellemzően 12-én utal a Nyufig, az meg tényleg a hónap közepe.

[link]


A lepontozást meg "köszönöm" minden "kedves" és "hozzáértőtől"...

2014. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!