Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudom átvenni az új...

Ha nem tudom átvenni az új bankkártyámat, mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok, ezért nem tudom átvenni. Azt írták, ha nem veszem át 90 napon belül, akkor megsemmisítik.

Lehet ezt esetleg tovább őriztetni? Vagy egyszerűbb ha majd otthon leszek, bemegyek és rendelek egy újat? Jár ez valami extra költséggel?

(MKB bank)


2014. jan. 12. 12:26
 1/1 nbaathos válasza:
Álltalában a tiltás, megsemmisítés, ujragyártásnak van plusz költsége, ezt mindig az aktuális hirdetményed tartalmazza. Illetve vannak olyan bankok, ahol van lehetőség külföldre történő postázásra is (természetesen plusz díj ellenében). Célszerű a telefonos ügyfélszolgáltukat felhívi.
2014. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!