Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H Banknál valakinek keletkez...

Szabika1983 kérdése:

K&H Banknál valakinek keletkezett tartozása a nem használt bankkártya miatt? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
K&H Banknál valakinek keletkezett tartozása a nem használt bankkártya miatt? Mi a teendő? Még december elején hívtam fel őket, mert akkor küldték ki a papírt 48.000 Ft-ról, mert nem használtam a kártyát és rátették a kezelési költséget stb... Akkor is alpárian, lekezelően beszéltek velem, gondoltam kivárom az ünnepeket, így nyugodtabban beszélek velük. Ma már 52.000 Ft lett! Egyre felháborítóbb!!! Valakinek valami ötlet? Mérséklési kérelem stb?

2014. jan. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
bemész hozzájuk és befizeted
2014. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!