Mibe lenne érdemes most befektetni kb 500 000 Ft-t?

Figyelt kérdés
Az államkötvény mostmár nem annyira jó szerintem, én magasabb hozamú befektetésre gondoltam, amely azért még nem olyan kockázatos. Mit ajánlotok?
2014. jan. 26. 20:12
 1/7 anonim válasza:
Hááát 500.000 nem nagyon....
2014. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt nem írtam, hogy kb 1 éves időtávra fektetném be.
2014. jan. 26. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom mégiscsak jobb, mintha a fiokban állna.
2014. jan. 26. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nem jobb.
2014. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora hozamot akarsz rajta elérni? 3-4% már jó, a túl nagy nyereséggel kecsegtető dolgok nagyon rizikósak
2014. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olyan 7% körüli már tetszene.

Nem szeretnék persze kapzsi lenni, de azért reálérték növelése lenne a célom.

2014. jan. 27. 19:03
 7/7 SzarvasLászló ***** válasza:

Sajnos 500 000 Ft esetében a 7% éves hozam alacsony kockázattal egyáltalán nem reális gondolat.


Talán 100MFt esetén privát banki ajánlattal ez elérhető.


Mivel ezzel foglalkozom az én részemről azt ajánlom, hogyha megteheted, akkor indíts el valamiféle folyamatos díjas megtakarítást.

Ezeknek van eseti része ahová be tudod tenni az 500 000 Ft-ot ami hozamot termel.

(az is megoldható, hogy menet közben az 500 000 Ft-ból vonják le a megtakarítás pl. havi díját és ugyanakkor az is működik, hogy kivegyél az eseti részből ha hirtelen pénz kellene).


Azt már Te döntöd el, hogy mennyire kockáztatsz és mit teszel a nagyobb hozam elérése érdekében.

Ugyanakkor léteznek összeállított csomagok: van alacsony kockázatú része is ezeknek a megtakarításoknak, vagy mérsékelt kockázat, esetleg közepes vagy magas kockázatúban is lehet a pénzed. Vagy szétosztod úgy és olyan alapokba amilyenekben fantáziát látsz.


Ilyenekben tudok Neked segíteni.

2014. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!