Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnak nekem penzt...

Hogyan tudnak nekem penzt kuldeni kulfoldre?

Figyelt kérdés
Az usa-ban elek. Regi ismerosok szeretnek ha haza kuldenek nekik egy ket dolgot, hogy oldjuk meg a kifizetest? A paromnak van itteni bank kartyaja arra utaljanak? Vagy hogy lehetne megoldani a leheto legkedvezobben? Ha csak 2000-3000-5000 ezer forintrol van szo? Sajnos nem vagyunk otthon ebben a temaban sem mi sem az ismerosok.
2014. jan. 30. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kulfoldre utalas eleg draga, foleg ha ilyen kis osszegrol van szo. Westernunion maceras.

Egy magyar no aki az USAban el es kuldott cuccokat ugy csinalta, hogy egy magyar szamlat adott meg, arra utalt mindenki. Az anyukaja szamlaja volt, hogy mi volt a megegyezes (anyukajat segiti vagy idonkent ha osszegyulik akkor kikuldi neki) aztnem tudom.

2014. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!