Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ingyenes akészpénzfelvétel?

Ingyenes akészpénzfelvétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdésem a következő lenne.2013.12.01.-én online-n kértem ki is töltöttem a díjmentes készpénzfelvételi nyilatkozatot a bankomnál, ahol megjelöltem a bankszámlaszámot, melyre igénybe szeretném venni az ingyenes készpénzfelvételt. 2014.02.05.-én vettem fel eddig egyetlen egyszer 100000ft alatti készpénzt, és döbbentem vettem észre másnap a számlámon(netes csomag), hogy a bank kp felvétel címen levont 1150Ft-ot. Miért??? A levonás tranzakciójának a száma megeggyezik a készpénzfelvétel tranzakciójának a számával!

Most akkor ingyenes a havi kettő 150.000ft-ig a készpénzfelvétel, vagy nem?

Várom a válaszokat! köszönöm


2014. febr. 9. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Időben nyilatkoztál, ingyenesnek kell lennie.

Ha:

- 16 éves elmúltál

- rendelkezel magyarországi lakhellyel vagy tartózkodási hellyel,

- a számla a te neveden van, nem meghatalmazott vagy fölötte, csak a tulajdonos nyilatkozhat.


Ha ezeknek megfelelsz, hívd fel a telefonbankot, ha azonnal nem is tudnak válaszolni hogy miért terhelték, visszahívást kell kérni.


Nekem is beterhelték a febr.03-án felvett készpénz után a díjat, a munkahelyem mellett van az egyik bankfiók ahova holnap bemegyek.


Vicc, hogy egyébként olyan számlacsomagom van, amiben a saját banki automatából eddig is havonta kétszer díjmentes volt. Tehát ha nem is sikerül feldolgozniuk az egyébként két hónapja tett nyilatkozatomat, akkor is ingyenesnek kellett volna lennie, mert a normál számlacsomagom szerint is havi kétszer ingyenes volt...

2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!