Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankoknál az online sárga...

EagleHUN kérdése:

A bankoknál az online sárga csekk befizetés vagy a sima online átutalás az olcsóbb?

Figyelt kérdés
OTP-nél vagyok és pár számlát online fizetek be otthonról eddig sárga csekken, de ilyenkor látom hogy levonnak egy kevés pénzt. Ha online sima átutalást indítanék az ingyenes lenne? Elvileg a legtöbb banknál az átutalások ingyen vannak, az OTP-nél pont nem tudom, nem találtam meg.

2014. febr. 12. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Az a csekkbefizetés funkció is átutálás gyakorlatilag, tehát ugyanannyiba kerül.
2014. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Otpnél ez nem igaz! A sárgacsekkes módszert ugyan könnyebbnek tűnik kitölteni, viszont értéknaposnak számolja, ami drágább! A legjobban akkor jársz, ha simán utalod! A szolgáltató oldalán tuti ott van, hogy a közleménybe mit írj, általában elég a fizető(hely)azonosító meg a számlasorszáma. De mondom a sárgacsekk forma drágább, régebben én azt hittem, hogy a sima utalás, meg az értéknapos az ugyanannyi, de múltkor néztem, hogy nem. Sok kicsi sokra megy!
2014. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!