Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankkártya érné meg nekem?

Melyik bankkártya érné meg nekem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szeretnék egy bankkártyát igényelni amire tudnak nekem utalni, és ha kell tudok vele fizetni.Melyik bankkártya lenne nekem a legmegfelelőbb?Olyanra gondolok amelyiknél nem vonnak le mindenért pénzt és nem kell havonta fizetni a szolgáltatásért vagy valami hasonlóért, és többnyire mindenhol elfogadják.

#fizetés #kártya #bankkártya #utalás #bankkártyaigénylés
2014. febr. 16. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon a minimum kell akkor:

OTP Junior 14-24 éveseknek: van belőle havidíj mentes. Költségek: [link]

K&H trambulin 18-25 éveseknek: 72 Ft havidíj, többi költség 12. oldaltól: [link]

2014. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ez bankszámla. A kártya csak eszköz, amivel elérheted a számlád. Mostanában már majdnem az összes bankkártyával lehet pénzt levenni belföldön és külföldön, interneten fizetni stb. De sztem itthon a legelterjedtebb a Mastercard és a Maestro, szal ha választási lehetőség van akk ilyet kérj és ne Visa-t.
2014. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!