Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal szeretnék csinálni,...

PayPal szeretnék csinálni, OTP-s számlám van. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha itt esetleg kapnék segítséget.
2014. febr. 18. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá vagy egy dombornyomott bankkártya, vagy egy virtuális webkártya.

1. Regisztrálsz a PayPal oldalán

2. Hozzárendeled a kártyádat a PayPal az így létrejött számládhoz (megadod az adatait)

3. Hitelesíted, ami annyit jelent, hogy megterhelik a megadott kártyát 400Ft-tal, amikor a pénz ténylegesen levonásra kerül, az OTP Direct felületén kapsz erről egy értesítést, aminek a közleményében lesz egy hitelesítő kód

4. Ezt a kódot be kell írni a PayPal bankkártya hitelesítő mezőbe, ekkor a státuszod "verified" lesz.

5. Kész! :-)

Picit macerásnak tűnik, de ha csinálod, már adja magát!

2014. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. Dilemma van, hogy kell ez nekem vagy sem. Évente kb. 3x jönne utalás. Nem tudom így megéri-e és mennyi a költsége.
2014. febr. 20. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Költsége annak van, ha a PayPal számládról átutalod az összeget a rendes bankszámládra. Amivel esetleg számolnod kell, az a dombornyomott kártya magasabb éves díja, illetve a tranzakciós költségek, ha a PayPal számládra érkezik pénz. Ennek a díjai itt olvashatók: [link]

Ezen kívül fix költségek nincsenek.

2014. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor a PayPal-ról én nem is tudom levenni a pénzt? Vagy, hogy van ez? Át kell utaljam a rendes számlámra? Nekem nincs domborkártyám, de a páromnak igen .... akkor célszerű lenne inkább az ő adataival regisztrálni?
2014. febr. 21. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

A PayPalon csak dombornyomott kártyát lehet regisztrálni (vagy webkártyát, de az nem rendelhető minden számlacsomaghoz).

A PayPal egy virtuális számla, ahhoz, hogy ténylegesen hozzájuss a pénzedhez, át kell azt utalni egy valós számlára. De a 25.000Ft alatti utalásokért tranzakciós díjat szednek, e felett ingyen lehet mozgatni a pénzt.

2014. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!