Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél díjmentes készpénzfelv...

OTP-nél díjmentes készpénzfelvétel. Átvertek, mi a teendő? Tettem nyilatkozatot januárba a díjmentes készpénzfelvételről, februárba vettem ki pénzt és díjat fizettem.

Figyelt kérdés
Írtam nekik az internetbankon keresztül a dologról, egy hétig semmi válasz nem érkezett. Bementem személyesen a bankba, meg is állapították, hogy nekem van igazam, kellett írjak egy kérelmet a banknak. Említették, hogy lehet 30 napba telik amíg kivizsgálják az ügyet, habár én hittem benne, hogy ezt az ügyet gyorsabban intézik, mivel nagy büntetés járhat a banknak ezért(olvashatunk újságba, interneten erről) Már több mint 2 hete várok és semmi válasz, a számlámra kapom a fizetésem. Tehát most nem vehetem ki a fizetésem a kivizsgálásig mert díjat fizetek érte.Már nagyon az agyamra ment a banknak ez a hanyagsága. Ha én tévedtem volna a bank fele valamit akkor azonnal plusz költséget leemelték volna a számlámról fél óra alatt.Így én ülök a babérjaimon és nem vehetem ki a fizetésem amire rádolgoztam mert a bank vizsgálgatja az ügyet. Mit kell vizsgálni??? A bankba is megmondták, hogy egyértelműen igazam van és majd egyszer a bank visszaadja azt a díjat amit levont. De vajon majd élek a joggal, hogy havi 2-szer díjmentesen vegyek ki pénzt? Most már február vége van. Kellene valami más hatóságok fele forduljak ezzel az üggyel?

2014. febr. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket, hogy átmész másik bankhoz
2014. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Azért a párszáz forintért képes vagy nem kivenni a pénzedet?
2014. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az OTP tényleg egy nagy állat

Nyilatkozz másik banknál is és válts (ha most nyilatkozol, úgy tudom a köv. hónapban már tudsz levenni ingyen százötvenezret max)

2014. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám. Szintén OTP!

És sajnos nem pár száz ft a pénzfelvétel díja.

Nálunk csak Takarék Szövetezetes ATM van, 1125FT-ot vonnak le egy kp felvételért.

Kétszer vettem le pénzt, a családit és a fizut. Mind a kétszer levonták az 1125FT-ot. Megnéztem az OTP hirdetményét, minden ATM-re vonatkozik az első két díjmentes felvétel 150 ezerig. Szóval, én is megyek a bankba, de nem fogom nekik hagyni, hogy hetekig üljenek a pénzemen.

2014. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én még mindig várok, sokat dolgozom nem értem be a bankba személyesen azután. De valahogy megoldom hétfőn kora délután bemegyek és megütök valakit a bankba :-) A 4-ik hozzászólóhoz: én is utánanéztem és bármilyen ATM-nél vehetsz fel 2x díjmentesen pénzt. Elméletileg... :-) Amúgy a bankba igazat adtak nekem és segítettek megírni a jelentésem. Tehát te is menj be.

Ja hát egyeseknek pár száz forint ami összegyűl több ezerbe, az csak fillért jelent...de nekem nem és nem akarok egy fillért se adni a banknak az én pénzemből amihez nem jogosult.

2014. febr. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!