Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP ennyire lenézi azügyfeleit...

OTP ennyire lenézi azügyfeleit? Virtuális web számlát nyitottam és kell hozzá egy virtuális bankkártya. Azt ígérte e banki kollegína, hogy másnapra megkapom elektronokusan a webkártya adatait. Nem így történt.

Figyelt kérdés

Mikor kapcsolatba léptem velük, azt mondta az ügyfélszolgélatos, hogy:

1. Tíz nap az átfutási idő és megkell kérni az adatokat.

Kérdés: Saját maguktól kérik meg, saját maguknak? A Kártyát nem kell fizikailag elkészíteni, ez egy virtuális csak információkkal bíró eszköz !!

Most akkor ki van kiért, és miért kell idiótának nézni az ÜGYFELET !



#OTP #webkártya #Lenézett ügyfél
2014. febr. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Megint nem olvastál el valamit, aztán reklamálsz.

A kártya fizikailag valóban nem létezik, de attól még ugyanúgy végig kell futnia a kérésnek a rendszereken. Az én virtuális kártyám (amíg volt otp számlám) például Mastercard típusú volt, mindenben megfelelt egy fizikailag létező kártyának, ergó minden kört le kell futni, csak fizikailag nem kapsz kézhez semmit. A kártya nem csak egy számsor.

2014. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Le kell futnia rendszeren, de a mai világban amikor azonnal tudol utalni (Régen VIBER utalásnak hívták), ki kell várni a bürokráciának a tíz munkanapot ???? Én olyat tudom pl az APEH rendszerében, hogy ha beküldesz egy bevallást, vagy átutalsz egy adónemre ott másik munkanapon már ha szükséges FELKönyvelődik az adófolyószámládra, automatikusan. Érted??? Vagy a boltban szinte még nem is fizettem ki a bankkártyával az összeget, már csipog az sms a telefonomon, hogy ekkora összeggel megterheltek !! Na ennyit a körökről amit le kell futni..
2014. febr. 28. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Az utalás és a bankkártya kibocsátása nem ugyanaz! Semmi közük egymáshoz!


Ha le is néznek, nem azért, mert mindenkit lenéznek, hanem mert képtelen vagy felfogni alapvető dolgokat és erős tájszólással vagdalkozol, hogy mé nem tudol azonnal ádni kártyát nékem????

2014. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs de itt nem megengedett az hogy kicsit tréfásra fogom a dühömet? Csak az irodalmi nyelvezet a megengedett?? Vagy szerinted Budapesten hogyan beszélnek ??Amúgy meg elintéztem más rendszerrel, csak kicsit bosszantott a dolog, hogy egy magát már rég kinőtt, túlméretezett intézmény hogy bánik egy ÜGYFÉLLEL. Az biztos, hogy sok ott dolgozónak nincs annyi munkája, amennyit nyolc óra alatt kell elvégezni.....
2014. márc. 1. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
De hogy bánik az ügyféllel? Mit gondolsz a seggükből jön ki a bankkártya? Még ha nem is kapod meg a műanyag kártyát, annak akkor is mindenen át kell menni, nyugtázni kell a megfelelő helyen a kibocsátását (nem, nem az otp pult mögött) mert azt a kártyát onnantól kezdve az egész világ minden üzletében el fogják fogadni. Tudniuk kell, hogy létzik, hogy ki és mi van mögötte stb. Te halál komolyan azt képezeled, hogy ezt az otp csinálja és egy nap alatt meg van?
2014. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te most hü...-nek nézel? (ahogy leírod a hátsó fertájt meg a többi gondolatod) És még Én beszélek Vidékiesül, az Én szellemi kultúrámat becsmérled ??
2014. márc. 1. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de mikor a bankkártya kibocsátását összehasonlítod azzal, hogy de "azonnal tudol utalni", akkor nem lehet másnak nézni, csak hülyének.
2014. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Figyelj Én még akkor kezdtem amikor a csekkfüzet járta, a dombornyomott kártya meg azért volt dombornyomott, hogy az eladó egy indigós papíron le tudja másolni a kártyát...... Az adatokat meg Commodore gépeken dolgozták fel....
2014. márc. 1. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Attól még hülye vagy..
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!