Hogyan vehetek fel hitelt?

Figyelt kérdés

Hivatalban dolgozok mint köz-foglalkoztatott munkás és honnan vehetek fel hitelt? Mivel a a bérünk 50.618 ft havonta.Nincs köztartozásom nem vagyok BAR listás nincs semmiféle tartozásom sehol,nincs gyerekem sem szülőkkel élek :( sajnos. Van egy könnyű gép kezelői targoncás iskolám.Most meg egy motorfűrészes tanfolyamon vagyok az állam végett. Kényszerből... Lényeg,hogy elszeretnék költözni és venni egy használt lakást az utcában mert nem szeretnék a szüleimmel élni.Szeretnék önálló életet élni.

Mint sok más fiatal. Munka helyeket keresek sorba de csak a válasz majd hívunk...ez a szöveg már aszt jelenti,hogy nem... hívnak.Ezért kerestem meg ezt az oldalat,hogy tud-e valaki segíteni milyen hitelhez tudok hozzá jutni.Kérem kulturált válaszokat kérek kulturált emberektől.Csak egy 27 éves fiatal ember vagyok aki segítséget kér. Bankok vissza utasítottak jó pár helyen.



2014. márc. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételekkel sehogy. Nem bírnád visszafizetni soha.
2014. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb válasz nyilván az, hogy bankból. Ha ők nem adnak, akkor két lehetőséged van. Fogyasztói csoport (átverés) ,vagy uzsorakamat. És akárcsak a hitellel, egyikkel sem fogsz jól járni.

Egy relative semleges kérdés: Mire kell neked a hitel? Csak mert, ha olyasmire fordítod, ami NEM hozza vissza az árát gyorsan (befektetés például), akkor adósságspirál lesz a vége a dolognak. Nagyon alapos megfontolások után javasolt hitelt fölvenni, és akkor sem célszerű, ugyanis ha valamire nincs pénzed, a többszörösét kitevő hitel visszafizetésére mégúgysem lesz.

2014. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne vegyél fel hitelt!!!!! Nem éri meg!!!
2014. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol alapból kevés a jövedelmed és a megvásárolni kívánt lakásárának 25-30-kának önerőnek kell lenni.
2014. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ám lakásról van szó de látom valaki nem tud olvasni :(

3 Millióról lenne szó mert 2,5 a lakás amit kérnek érte.

2014. márc. 2. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Lakásra, oké. Hát AZ nem fogja soha visszahozni az árát, sőt, folyamatosan amortizálódik majd.

Ha a lakás megvásárlására nem futja anyagilag, akkor a hitelt hogyan fizetnéd vissza, miből? Csak mert az nem 3 millió lenne aztán, hanem nagy valószínűséggel a duplája...

2014. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!