Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fog-e vajon a közeljövőben a...

Fog-e vajon a közeljövőben a Forint 300 alá menni az Euróval szemben?

Figyelt kérdés

Van Euróm, elég sok ahhoz, hogy megérje váltogatni.

Fog-e vajon 300 alá visszamenni a Forint a következő hónapokban, érdemes-e most váltani és később vissza? A krími helyzet is bonyolítja az ügyet, de nem tudom mit tegyek.

Jó lenne ha a válaszadó többet értene hozzá, mint én. :D



2014. márc. 3. 12:27
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem valószínű.

A Rubel és a Hrivnya zuhanása sajnos erősen érinti a Forintot is, amíg nem rendeződik az ukrán helyzet ne nagyon számíts a Forint emelkedésére.

Utána is a gazdasági helyzettől függ a dolog. A választások után valamelyest erősödni fog a Forint, de utána visszagyengül.

Szerintem.

2014. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És vajon érdemes-e most váltani, vagy lesz ez még gyengébb is?
2014. márc. 3. 13:25
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem a Forint gyengülni fog továbbra is, de ezt csak félve mondom, mert nem szeretném, ha utána az én anyámat szidnád... :)


Szóval jósolni nem tudok, nyilván nem biztos amit érzek.

Ha az lenne, akkor most valamelyik egyenlítői üdülőparadicsomban napoznék, nem itt írogatnék. De én úgy érzem, hogy Magyarország pillanatnyi "bóvli" minősítése, a környező bizonytalan helyzet, a magyar belpolitikai viszályok csak további Forint-gyengülést eredményezhetnek. Rövid távon talán nem is túl sokat, de nyár végére én olyan 350 Forintos Eurót saccolok.


DE NE HALLGASS RÁM, mert tényleg nem szeretném, ha miattam veszítenél pénzt!

2014. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!