Hogyan kell aktiválni a netbankot?

Figyelt kérdés
Első bankszámlámat nyitottam meg pénteken,még ott helyben kaptam egy kártyát a netbankhoz amit nem tudok aktiválni.Ugye mondanom kellett egy felhasználónevet+ a gép adott hozzá 3 számjegyet és a kártyán pedig egy betűs-számos jelszó van amit az első belépésnél meg kell változtatnom,de én egyszerüen nem tudok belépni,mert azt írja ki ,hogy hibásan írtam be a jelszót.Már próbáltam úgy,hogy szöveges dokumentumba írtam és onnan másoltam be (mert ugye kis és nagy betű is van) de ez sem jó.Eltelt már a hétvége is és nem tudok belépni.Valaki tudna tippet adni,hogy mi lehet a gond,vagy mit csináljak?Budapest bankról van szó egyébként.Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 10. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!