Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csinála a Paypal, ha a...

Mit csinála a Paypal, ha a negatív balance-ot nem fizetem vissza?

Figyelt kérdés
Eladtam x dolgot interneten. Az ember megkapta a cuccot, ki is fizette paypalon keresztül ($220). Utána késöbb vissza vette a pénzt..(Avval az indokkal, hogy nem ő fizetett az ő felhasználóját feltörték, és más küldte helyette VPN/Proxy-t használt). A paypallal folyamatosan levelezgettem, hogy mi az, hogy vissza adják neki a pénzt..stb. Küldtem nekik a bizonyítékokat és mindent, de folyamatosan csak azt írták, hogy a másik fél nem engedélyezte a tranzakciót, így vissza utalták neki a pénzt.(A pénzt amikor kifizette, már az nap levettem a bankártyámra, így a pénz a bankártyámon van). De mit csinálnak, ha nem egyenlítem ki Paypalon a számlámat? Mivel nem vagyok hajlandó bűnözöknek és scammer oldalnak vissza fizetni ezt a pénzt. A másik dolog, hogy amikor valaki vissza akarja venni a pénzt egy claimot kell nyitnia, ahova te is beírhatsz, és válaszolhatsz a saját védelmedben, nah ez a claim instant bezárult és akkor kaptam meg a levelet, hogy volt ilyen amikor már lezárták.. Tehát alapból a tranzakciónál védekezni sem tudtam, másrészt én sem engedélyeztem, hogy azonnal vonják le a pénzt kérdés nélkül. Ez olyan dolog, hogy valaki utal pénzt mondjuk az OTP bank kártyámra, elmegyek az automatához kiviszem a pénzt, utána az OTP minuszba viszi, mert a másik fél vissza vette, vagy nem akarta elküldeni, és nekem ezt vissza kéne fizetnem. Hát miért kéne? Harmadik fél hibázott és nem én. De vissza térve a kérdésre, mit csinálnának ilyenkor, lehetnek belőle komolyabb problémáim?
2014. márc. 13. 14:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha a PayPal fiókod mínuszba kerül, függetlenül annak okától, egy ideig várnak, aztán átadják behajtásra.
2014. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csally29 válasza:
Érdekelne hogy minuszus paypal fiokom van hogy a saját csatolt bankartyamat terhelhetik vagy más jogi úton próbálkoznak ?
2019. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!