Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyanis van most ez a kétszer...

Hogyanis van most ez a kétszeres ingyenes felvét?

Figyelt kérdés

Először is teljesen ingyenes? tranzakciós illeték sincsen rá? vagy csak a bank nem számolhat fel plusz költséget?


Pontosan hányszor és mekkora összeget lehet felvenni? A kettő összege számít, vagy külön-külön? És lehet-e rögtön egymás után?



2014. márc. 14. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kitöltötted a szükséges nyilatkozatot, egy hónapban max. két részletben, összesen 150.000 Ft-ot tudsz felvenni ingyenesen. 150.000 Ft-ot túllépve, plusz fizetnivaló lesz, ha nem léped túl de a harmadik felvételnél tartasz, szintén fizetned kell.
2014. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

Mikor tavaly novemberben meghozták a határozatot, rá 1 hónapra meg a bankok közlik ráterhelik a kártyatulajdonosokra. Valahogy mindig a kisembert nyúzzák.

[link]

2014. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és a hónap mettől meddig tart? 1-től 31-ig minden esetben?
2014. márc. 15. 11:49
 4/13 anonim válasza:
A hónap bármelyik napján vehetsz fel ingyen pénzt kétszer, összesen 150000 forintig. Ha egy alkalommal veszel fel annyit, akkor a következő abban a hónapban már nem ingyenes. Ha még nem töltöttél ki nyilatkozatot, hogy melyik számláról szeretnél ingyen pénzt felvenni, akkor ezt a hónap 20. napjáig megteheted, ha a következő hónap elsejétől élni szeretnél az ingyenes pénzfelvétellel. Nyilatkozni csak egyszer kell, tehát nem minden hónapban.
2014. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezt én értem, csak a hónapot sokféleképpen értik, de akkor ezek szerint 1-től számít! nem számlaforduló, meg hasonló, meg munkanap-ünnepnap sem számít
2014. márc. 15. 15:15
 6/13 anonim válasza:
Előző vagyok. A naptári hónap számít, tehát elsejétől.
2014. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem nyilatkoztam, mivel márciustól automatikusan életbe lépett, meg amúgy sem vagyok az a nagy pénz felvevős, és a banknak egy fiókja van, ahol vagy működik az atm vagy nem és amúgy sem esik útba.
2014. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és azt lehet hogy két banktól szeretnék összesen 150000-et? Vagy hogy az 1. és a 3. ikat szeretném ingyen?
2014. márc. 15. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lehet
2014. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden:

[link]

2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!