Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van akkor ha nem eleg a...

Mi van akkor ha nem eleg a penzem a reszletekre?

Figyelt kérdés
Birosagi vegrehajohoz kerult tobb kissebb hitelem mert a hazhitel miatt ezeket nagyon nem tudtam fizetni mivel minimalbol kell megelnunk nem lesz eleg az igy elintezett hitelekre a penzem mi lesz?

#végrehajtó #Birosagi behajto
2014. márc. 19. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy megegyezel egy részletfizetésbe , vagy le fogják vonni a keresetedből. ha nem megy, megy a végrehajtó. Persze, mindez azért eltart egy kis ideig.
2014. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oke megeggyezek ezekkel a szarokkal de kb 65000ft a keresetem es abbol mar ki kell fizetnem 10 e ft per ho igy marad 55 es meg ebbol majd ki kell fitenem vagy 60e ftot ilyenkor mi van ja es meg nem ettem nem furodtem stb stb
2014. márc. 19. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonják a fizetésedet, ráterhelik az ingatlanodra, autódra... Árvereznek. Stb.
2014. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fizudnak a 33%àt vonhatjàk.De egyszerre,csak egyet.Èn legalabbis úgy tudom.NEM túl jô hir,de ha valamelyest vigasztal,èn is ebben a cipöben jàrok.
2014. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha akkor nem hözöngtél, amikor mindenféle hitelt felvettél, akkor most se tedd, amikor a vállalt kötelezettséget kell teljesítened. Nem MÀSOK a hibásak, hanem TE EGYEDÜL!!!!
2014. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Orulok hogy vegre egy tokeleteseletu fa....opo is hozzaszolt nagy segitsek koszi
2014. márc. 19. 14:40
 7/10 SzarvasLászló ***** válasza:
100%

"minimalbol kell megelnunk"


Én lehet, hogy még bevállalnék némi plusz munkát is...

2014. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazabol kulfodon szeretnek dolgozni es abbol gyorsan kifizetni az osszes tartozasom ez a cel de addig.....ezert irtam ide hatha tud valaki jobb otletet vagy van e barmifele tapasztalata evvel kapcsolatban
2014. márc. 19. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze amikor a pénzt kaptad nem voltak ro..dékot, csak most amikor követelik azt ami jár nekik és te vállaltad.
2014. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jo koszonom azoknak akik ertettek a kerdest es valaszoltak a toobiek meg be....jak :-)
2014. márc. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!