Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok áruhitelre laptopot,...

Kaphatok áruhitelre laptopot, vagy nem felelek meg sehol a feltételeknek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. 4 hónapja dolgozok egy gyárban, előtte nem volt munkaviszonyom. A fizetésem nettó 90-100e között ingadozik, teljesítménybér van, szóval nem tudom ez ilyen esetben mennyinek számít hivatalosan. Nincs semmi tartozásom, és nem is vettem még fel hitelt soha. Szüleimmel élek, szóval nincs a nevemen semmi, (csak az autóm), de a legtöbb ilyen leírásban ahol a feltételek vannak, szerepel egy ilyen: " a legutolsó befizetett közüzemi számla bemutatása" Akkor ezzel gond lesz? Telefonom sem előfizetéses, szóval semmi ilyesmit nem tudok felmutatni. Amúgy olyan 100-120 ezer forint értékű laptopot szeretnék.
2014. márc. 24. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb baj az hogy nincs meg 6 honapja folyamatos munkaviszonyod.


A kozuzemi szamla en ugy tudom nem muszaj hogy a te nevedre szoljon, annyi a feltetel hogy az allando lakcimedre menjen.

2014. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel rá félre pár hónap alatt? Miért jobb 25-35%-os ÉVES kamatot fizetni egy ilyen drága hitelre?
2014. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem én kb ennyi fizetésre és 4 éves munka mellett nem kaptam 80 ezres mosógépre árú hitelt. Spórolj pár hónap alatt összetudod gyűjteni annyira nem sok pénz egy laptop.
2014. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem teszel rá félre pár hónap alatt? Miért jobb 25-35%-os ÉVES kamatot fizetni egy ilyen drága hitelre?"


Az aruvasarlasi hitelek majdnem mindenhol 0%-os THM-el mukodnek.

2014. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokáig tartana, mert nem tudok havi 20-nál több pénzt félretenni, viszont abból a részleteket pont tudnám fizetni. Nincs jelenleg használható gépem, csak mobilon tudok netezni, szóval ezért sürgős.
2014. márc. 24. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az aruvasarlasi hitelek majdnem mindenhol 0%-os THM-el mukodnek."


Igen, csak ott az apróbetű, ami leírja, hogy amint egy kicsit is csúszik a fizetéssel (akár 1-2 napot), azonnal ráteszik a brutál kamatot.

2014. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!