Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 éves vagyok autót szeretnék...

18 éves vagyok autót szeretnék venni. Hitelt vehetek már fel autó kereskedésen keresztül? Már dolgozok 17 éves korom óta.1 év munkaviszonyom már meg van.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Diákmunkára nem adnak hitelt, max diákhitelt.

De ha nincs pénzed autóra akkor ne vegyél. Átírásra, szervizekre is kell pénz.

Na meg nem jó úgy kezdeni az életet hogy a 18 éves fejjel felvett autóhiteledet kell visszafizetned.

2014. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az autóhitel megszűnt, a kereskedő meg nyilván nem adhat szabad felhasználású banki hitelt

17 évesen nem fogsz hitelt kapni, mindenhol magasabb a korhatár, a legtöbb banknál 23-25 év az alsó korhatár

fiatalkorú nem kaphat hitelt, hiszen még korlátozottan cselekvőképes vagy csak

2014. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem diák munka. Rendes munka vállaló vagyok. Már nagy korú.!
2014. ápr. 3. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

17 évesen még tanköteles voltál, tehát nem értem, hogy lehet meg az 1 év bejelentett munkaviszonyod

nem fogsz hitelt kapni, ebben biztos lehetsz

2014. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy tevedes mer en is 16 eves koromig voltam csak tankoteles kedves utolso ( 23 vagyok jelenleg )
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!