Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelent az, hogy a "Folyósz...

Mit jelent az, hogy a "Folyószámlahitel keret 0 ft"?

Figyelt kérdés
Junior kártyám van és kaptam smst-t,amiben az állt, hogy "Folyószámlahitel keret változás,új keret 0 ft." eddig -5000ft-ig lemehettem, ha 0 ft volt a káártyámon. mostantól ez megszűnik vagy mi?

2014. ápr. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg.
2014. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzarvasLászló ***** válasza:

Ha ez a helyzet:

lementél -5000 Ft-ra, további pénzforgalom nem volt rajta, tehát tartósan -5000 Ft-on volt a számlád míg 0 Ft-ra korlátozták a hitelkeretedet, akkor az a jó hírem, hogyha pénz kerül rá akkor abból egyből benyel a bank 5000 Ft-ot (kiegyenlíti az 5000 Ft-os tartozásod) és azt a felhalmozott kamatot levonja ami az 5000 Ft-os hitelhez jár.


Csakhogy egyértelmű legyen, a 0 Ft-os kerettel még nem szűnt meg a tartozásod és az éves kb. 40%-kal kamatozik a banknak.

2014. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, most jött rá amúgy pénz és látom, hogy 5000ft-tal kevesebb, csak ugye ezentúl nem mehetek újra le -5000ft-ig?
2014. ápr. 5. 17:11
 4/5 SzarvasLászló ***** válasza:
Egyelőre nem, általában 3-6 havonta felülvizsgálják a pénzforgalmadat és aszerint ítélnek meg új hitelkeretet.
2014. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem kellett semmi kérelmet beadnod,hogy lemehess -5000be?
2014. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!