Előzetes hitelbírálat?

Figyelt kérdés

Kérném a segítségeteket mert felrobbanok.a sztorim a következő:kitöltöttem egy rakat hitelkalkulációt,de nem keresek netto 160 ezreket sajnos így a legtöbb bank elutasított.kénytelen kelletlen felvettem a providenttől 180.000.ftot.Legalább az iskolámat ki tudjam fizetni.Az hogy a kis autot amire max 200-250 ezret költöttem volna ugrott eddig.a kérdésem a következő:

Ha tegnap a tesco pénzügyi központ egy helyi kirendeltségében átmentem az előzetes hitelbírálatukon netto 101-et kapok 75 a min.fel eve mar a munkahelyemen vagyok így 450 ezret kaphatok.erre ma felhívoma központi számot elutasítottak.majd felhívom a helyit azt mondja a nő h bírálják még ezért írhatja ki a rendszer.idegbaj.szerintetek bízzak még ebben.a provident nem akadály azt mondtå meg ugyis ebből visszafizetem.segítsetek kérlek!!



2014. ápr. 4. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Na most próbáld meg még egyszer az egészet leírni magyarul.
2014. ápr. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!