Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miben érdemes megtakarítani?

Miben érdemes megtakarítani?

Figyelt kérdés

Nem nagy összeget szeretnék, havi 20-50.000 ft-ot gondoltam. Gyűjtögetni szeretnénk picit autóra, nyaralásra, váratlan kiadásra.

Euróba váltsam be? Autónyeremény betétkönyvet váltsak? Mibe érdemes? Ez a kettő lehetőség merült fel bennem.


2014. ápr. 7. 13:11
 1/1 SzarvasLászló ***** válasza:

Sok mindenbe, de a habitusodtól és az ismereteidtől is függ.


Ha én, mint biztosítós ajánlok Neked megtakarítási formákat, akkor pár válasz után szétszednek és csaló megtévesztő jutalékragadozónak fognak engem bélyegezni egyes utánam megszólaló bölcsek.


Ha függetlenül azt írom, hogy nézz szét pár hasonló témákban megszólaló magánember válaszai közt (ők azok akik saját tapasztalatból írnak), akkor sok mindent fel fognak sorolni (többek közt olyat is amit én ajánlanék) azokból a megtakarítási termékekből amikkel rendelkeznek.


Bankszámlán azt azt összeget tartsd ami tényleg azokra a kiadásokra kellhet amit nagyon gyorsan rendezni kell adott esetben.


A többi megtakarítási formánál pedig sose higgy annak aki biztos hozamot ígér.

Kiválasztásánál vedd figyelembe, hogy mennyire mered kockáztatni a pénzed.

Befektetés esetén vannak olyan eszközök amik időben figyelmeztetnek a befektetésed helyzetéről de ne feled: nem bízhatod magad ezekre az eszközökre, nem arra valók, hogy helyetted döntsenek, csupán arra, hogy időben figyelmeztessenek.

2014. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!