Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék új bankszámlát...

Szeretnék új bankszámlát nyitni, de már van?

Figyelt kérdés

Az OTP-nél van ilyen Junior számlám.Már elmúltam 21 és szeretnék rendes bankszámlát rendes kártyával.Ha bemegyek akkor simán nyitnak egy újat és a régit megszüntetik?Nem kell fizetni érte?


Nagyon nem értek az ilyen bankos dolgokhoz.Ezt a Junior kártyát is alig tudtam össze hozni.Egyszer voltam eddig bankban akkor csak ez a kártya miatt,mert kellett a diákmunkához.



2014. ápr. 7. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos meg tudják oldani, de én szétnéznék más bankok között is, az OTP az egyik legdrágább.
2014. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs más bank a környékünkön.Ez is legalább 20 percnyire van busszal.Vidéken nem úgy van mint a városban,hogy egyik bank a másikra épül.
2014. ápr. 7. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mi bajod a Junior számláddal? Az is egy rendes bankszámla, rendes kártyával.
2014. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egy idő után már nem lesz érvényes.Ha jól tudom 24 éves korig jó.Akkor inkább már most megcsináltatom a rendes számlát ami 1000 évig is jó lesz.
2014. ápr. 8. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök felesleges.


1. Ha betöltöd a 24-et, akkor automatikusan átalakul a számlád "normális"-ra. Nem is kell vele foglalkoznod.


2. Sokkal olcsóbb a Junior számla fenntartása, mint bármi másé. Tehát még rosszul is járnál vele.


[link]

2014. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzarvasLászló ***** válasza:

"Az OTP drága" megjegyzésre reagálnék:


Összehasonlítottad már a többi bank bankszámla/bankkártya kínálatával és áraival?


Kérdező: bemész az OTP-be és kedvesen elbeszélgetsz az ügyintézővel. Segíteni fog a problémád orvoslásában.


Fizetni (mint bármely más banknál) akkor kell(ene) ha valami többletszolgáltatást kérsz. Ezekek díját egyébként a folyószámládról fogják levonni, helyben semmit sem kell fizetni.

2014. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 éves korodig ne csinálj vele semmit. Addig sem kell havidíjat fizetned. Ha közben meg bevezetik, akkor sem lesz magas. Szal 24-ig megéri a Junior.
2014. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyszer voltam eddig bankban akkor csak ez a kártya miatt,mert kellett a diákmunkához."


Akkor nem értem, hogy miért nem mindegy, hogy hol van a bank :)))

Ezért érdemes körülnézni.

2014. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!