Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sértett e valamilyen törvényt...

Sértett e valamilyen törvényt vagy jogszabályt a bankigazgató?

Figyelt kérdés

Végrehajtói árverésen akartam házat venni, az ingatlan tökéletes volt. Jó helyen jó áron jó meretű LAKATLAN...kellett volna még egy kissebb összeg és gondoltam megérdeklődöm a bankomnál milyen lehetőségek vannak. A bank igazgatója személyesen jött oda és latolgattuk hogy lenne a legjobb közben megérdeklődte hol van a ház mennyiért stb. amikor mondtam neki az árát nagyon meglepődött. Mondta hogy az nagyon jó vétel meg hogy milyen jó h megtaláltam.

Mivel a ház már régóta fent volt kérelmeznem kellett az árverés aktiválását... A lejárat előtti napon viszont rámlicitáltak és bár én is feljebb mentem az árral átléptük a max keretem és meg kellett áljak. Elvesztettem a házat. Ez 4 hónapja volt.

Tegnap elkocsikáztam arra na ki nyirta a füvet az udvaron? A bankom igazgatója...



#bank #árverés #banki titok
2014. ápr. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt beszívtad. :( Volt köztettek bárminemű szerződés? Adtál be hitelkérelmet a bankba a házra vonatkozólag?
2014. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te voltál a hülye hogy egy pénzes embernek aki házat akart venni megmutattad az általad megvenni kívánt házat. Az árverés erről szól, aki nagyobb összeget mond az nyer, akár egy éve kívánja a terméket akár 2 órája.
2014. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt hülye, honnan tudhatta volna, hogy meg fogja venni. Emberségből megbukott a bankos fiú, de a legtöbbje gumigerincű. Remélem találsz jobbat.
2014. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tovább lépek. Nem érdekel. De remélem rá dől!
2014. máj. 2. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!