Noname1994 kérdése:

Lehetséges Hitelkeretet igényelni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, arról van szó, hogy a barátnőm és az én fizetésem az én Kártyámra jön, szerettem volna a múlt héten Hitelkeretet igényelni, de elutasították az általam igényelt összeget azzal az indokkal, hogy a barátnőm fizetése nem az enyém és így csak a saját fizetésem 2x-esét tudnám megkapni keretnek, de az nekünk kevés. A kettőnk fizetésének a 2x -esét szeretnénk... Nem rég elég sok helyre elment a pénz, és most némileg lent vagyunk. Egy olyan öltetem támadt, hogy őt avagy a barátnőmet, valamilyen úton módon társ vagy rész tulajdonosnak titulálni, papíron a bankban. Ezzel a "módszerrel" lehet esélyem, vagy van erre lehetőség?
2014. ápr. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ha hazasok lennetek, mukodne. igy, mivel a vilagon semmi hivatalos papir nincs arrol, hogy ti egyutt eltek, a bank szamara ti ket kulon szemely vagytok, nem egy haztartas. tok mindegy, hogy ua. szamlara erkezik a penz. ha a szamlanak tarstulajdonosa lesz, akkor sem szamitotok egy haztartasnak.
2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. A hitelkeret megállapításakor havi rendszeres pénzmozgást néznek, ez a jövedelem. Az, hogy mi áll az átutalások közleményében, az teljesen mindegy; ha a nagymamád küld neked minden hónapban fix X ezer forintot huzamosabb ideig, az is rendszeres jövedelem. Itt nem azt nézik, hogy milyen jogalapon kaptad, hanem hogy érkezett-e valamilyen pénz vagy nem.

Szerintem más banknál sikerrel járnál így is...

2014. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de itt mindent néznek, nem is gondoltam volna hogy elutasítják, de megtették... Ma voltam a bankban és rákérdeztem, azt mondták, ha megteszem társ tulajjá a barátnőm akkor minden menni fog, mivel 2-en tulajok 1 kártyára kapjuk a jövedelmünket, és akkor ketten be kell menni és együtt igényelni. A későbbiekben majd még írok, hogy mi is volt.
2014. ápr. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!