Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az amazon. Ukról törölt...

Pink07 kérdése:

Az amazon. Ukról törölt rendelésem után, levelezésbe kezdtem velük, de egy kis segítséget kérnék, az country code and/or area code mit kell válaszolnom?

Figyelt kérdés

Még április 10-dikén töröltem a rendelésemet amit leadtam az amazon.ukról. Az amazon a rendelést követően lezárol egy bizonyos összeget a bankkártyán, hogy amikor megkapom a csomagot, ők letudják venni a pénzt, de én töröltem a rendelésemet a feladás előtt, és így a zárt nekik fel kéne oldani, hogy a pénzemet használni tudjam, de eddig nem történt meg. Írtam nekik angolul, amit egy ismerősöm fordított le nekem. Jött a válasz és azt írták, hogy 7-10 munkanap és a zárolás feloldódik, de eddig nem történt változás, így újra írtak nekem, és ezen adatokat kérték tőlem:


Name of Bank:


Bank Fax number:


Order number:


Your billing address:


Ezeket értem, a bankom neve, a bank fax száma, a rendelésem száma, a számlázási adataim.

Pluszba még ezt kérték: country code and/or area code.

Ezt nem tudom sajnos, itt mit kéne megadnom?



2014. ápr. 25. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ország hívószáma, plusz körzetszám.
2014. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a hívószám az 36 de a hívószám az mennyi?
2014. ápr. 25. 12:10
 3/4 A kérdező kommentje:
körzet elírtam előbb
2014. ápr. 25. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez lenne:

Magyarország 36

körzetszám 32


Így jó lesz?

2014. ápr. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!