Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankszámlámra 4 éve rá lett...

A bankszámlámra 4 éve rá lett téve X összeg, amit 3 éve anyám a tudtom nélkül levett, mint most kiderült. A bankban azt mondák 3 havi adósság van rajta ezért megszüntették. Azt hallottam hogy ez a 3 havi adósság kamatozik. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Bankszámlát a bank magától nem szüntet meg, hiszen nem tudhatja, hogy neked mikor van rá szükséged. A díjait viszont fizetni kell, és a tartozás kamatozik.

3 év alatt nem láttál egy sázmlakivonatot sem? És csak állt volna a pénz a számlán? Anyád mit mondott, hova lett a pénz? (Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi volt? Mert ez befolyásolhatja a későbbi kapcsolatotokat.)

2014. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ige, elkezd kamatozni, majd átadja az otp az adósságkezelő cégének, majd ügyvédi leveleket kapsz hogy ennyit meg ennyit fizess be nekik, ha nem teszel semmit akkor peres úton behajtják. Peres út, jogos követelést megállapít a bíróság, majd az adósságkezelő eladja egy behajtó cégnek, azok is leveleznek veled egy darabig. Sok sok évig el fog húzódni. Egy párszáz forintos tartozás meg fog nőni 100.000 körülire. Nagyjából ez lesz.
2014. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, 80 000 forintról van szó,és nem 3 év alatt nem láttam semmilyen banki papírt meg amikor csináltuk akkor megbíztam anyámban így még SMS is neki jött ha vettek le pénzt...anyám azt mondta hogy ő vette le csak nem mert szólni mert apránként vissza akarta tenni rá a pénzt...na már most 80 000 ft-t nem tudott visszatenni 3 év alatt...
2014. máj. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!