S. O. S. Mikor kapom meg hamarabb a bankszámla számom? Ha személyesen igénylem a bankban, vagy ha neten igényelném?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp be kell menned a bankba ha nyitni akarsz egy számlát. Ezen túl nem értem a kérdést
2014. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt olvasom, hogy akkor csak a kártyáért és a szerződés aláírásáért kell 'majd" be mennem.
2014. máj. 4. 16:39
 3/8 A kérdező kommentje:

ha neten igénylem

Csak nagy segítség lenne, ezt az utat holnap kihagynom , de a számlaszám sürgős lenne.

Sorry még nem csináltam ilyet , elég hülye vagyok ezekhez.

2014. máj. 4. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha holnap bemész akkor lesz számlaszámod ez a leggyorsabb.
2014. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm ! :)
2014. máj. 4. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan bank, ami már a neten kezdeményezett számlanyitáskor ad számlaszámot, persze ott is be kell menni személyesen azonosítás végett, addig nem tudsz hozzáférni a pénzhez, csak fogadni tudsz.

Mindjárt rákeresek melyik bank az.

2014. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az FHB Bank az.
2014. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon veszélyes a bankozás, legjobb kerülni ezeket, olyan mintha vérszomjas erőszaktevők közé mennél, kiszolgáltatva magad nekik
2014. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!