Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB banktól kaptatok már...

CIB banktól kaptatok már pénzvisszatérítést?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy az MNB döntése alapján az aránytalanul megemelt, levont banki költségek egy részét késedelmi kamattal együtt vissza kell utalni az ügyfeleknek. Ha jól olvastam az elmúlt 2 év irányadó.


Nekem közel egy éve van számlám a CIB banknál magán, céges egyaránt. Mind a kettőn komoly forgalom volt, és vontak is le banki díjakat rendesen.


Érdeklődnék, hogy tudja-e valaki, hogy ez a visszatérítés a céges számlákra is vonatkozik-e?


Érdeklődnék továbbá, hogy kaptatok-e már visszatérítést a CIB-től (Bármilyen számlára)?



2014. máj. 5. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem...

Mutathatnál egy forrást erre.

2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. máj. 6. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Köszi.


Nekem semmi sem érkezett ilyen címszó alatt.

2014. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az se világos nekem, hogy ez mindenkinek jár-e, vagy csak bizonyos összeghatár felett jön szóba a visszatérítés,
2014. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom mindenkinek jár, használat függvényében az összeg pár száz forinttól, több tízezer forintig is terjedhet.
2014. máj. 6. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek jár, és kérni sem kell. hetek óta minden ezzel van tele, tv, internet, minden, ahol hírek vannak.

kb. 3 napja azt olvastam, hogy erről a visszautalásról még azok sem kaptak sms-t, akik egyébként minden tranzakciójukról kapnak. szóval beléptem az e-bankba, és volt egy 245 ft-os jóváírásom, de nem derül ki, miből, így írtam egy e-mailt a banknak, hogy mennyit kapok és mikor.

2014. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kaptatok már valamit?
2014. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A régi vicc jut eszembe:

Cigányzenekarba új brácsás kerül, első este után a prímás kiosztja a jattot a tagok között, mindenki kap, csak az új fiú nem. Kérdezi a prímást:

-Gazsi bátyám, nekem nem jár a jattból?

A prímás válaszol:

-Járni jár fiam, csak nem jut.

2014. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerült részletesen utánajárnom.


Információ az érdeklődőknek:

A CIB bank már április 30-ig visszafizette a bírságolt tételeket, így aki eddig nem kapott a jövőben már valószínűleg nem fog. A hirdetmény elérhető minden CIB fiókban, a CIB bank a csoportos beszedési megbízások, nyugdíj számlánál haláleseti kedvezményezett módosítás, privát számlánál számlamódosítással kapcsolatosan levont díjak után fizetett vissza pénzt, akinek ilyen jellegű tranzakciói nem voltak nem kap vissza pénzt.

2014. máj. 27. 16:36
 10/10 prohy válasza:
Cib lizing. 2008-ban 2 millio hitel, chf alapu, 10 evre, 4 evig fizettem havi fix kondival, majd vegtorlesztettem. Osszesen 1.4 millio fizettem havi 31ezresevel a 2 milliora, plusz a lezaraskor 3.8 milliot egy osszegben. Igen, jol szamoltok 2milliora visszafizettem 5.2 millat 4 ev alatt!!! Kaptam vissza 92.000 ft-ot. Nagyvonalu a tortenet, egy uzsorassal jobban jartam volna, koszi Vitya koszi Toncsi!!!
2015. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!