Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell utalni pénzt...

Hogyan kell utalni pénzt bankszámláról külföldre neten?

Figyelt kérdés

Elvégeztem egy külföldi online tanfolyamot, és az oklevél kiállításáért és elküldéséért fizetni kell 24 fontot.

Meg kell adnom a tanfolyam oldalán a címemet, a bankkártyám számát, azt is, hogy meddig érvényes, és a legutolsó 3 számot a kártya hátoldalán lévőből.

Nem merem megadni,mert nem tudom, hogy lehet-e a bankkártyámmal online utalni, Master Card kártyám van és az OTP-nél van folyószámlám.

A bank az adott nap árfolyama alapján váltja majd át a forintot fontra?

Még sohasem utaltam online, ezért kérdezem. Mennyire biztonságos egyáltalán?



#utalás #internetes utalás #utalás külföldre #utalni online #utalni neten #külföldre utalni interneten keresztül
2014. máj. 15. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Nincsen netbankom, tehát itthonról nem látom a számlámat.

Nincs szándékomban netbankos szolgáltatásra előfizetni, mert nem használnám ki.

2014. máj. 15. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem utalás, hanem bankkártyás fizetés.

Többnyire biztonságos, majd a bank átváltja forintra.

2014. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kijavítást. Azt nem tudom, hogy lehet-e a bankkártyámmal online fizetni.
2014. máj. 15. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!