Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A PayPal nem fogadta el a...

A PayPal nem fogadta el a bankszámlaszámom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt írta ideiglenes bankkártya ezért nem fogadja el. Ezt mit jelent pontosan?

2014. máj. 18. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most akkor miről beszélsz? Bankkártyáról vagy bankszámláról? Hol ezt írod, hol azt.
2014. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyértelműen bankszámlaszámról. Véletlenül írtam el.
2014. máj. 18. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyan adtad meg, milyen formátumban?
2014. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legalább 5 féleképpen írtam be, de mindig Errort írt ki. OTP-s számlaszámom van. Beírtam a számot azt se fogadta el, majd mivel olvastam, a végére írtam 8 nullát úgyse fogadta el. Nem tudom mi a gond, úgy látszik kénytelen leszek bemenni a bankba kideríteni.. Egyébként azt hozzátenném hogy nem régóta van bankkártyám úgyhogy lehet hogy én nem értek valamit ami alapvető..
2014. máj. 18. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az első három számjegy, amit beírtál?
2014. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
117
2014. máj. 18. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Elvileg a 16 számjegyes verzióban is el kellene fogadnia, de a 24-esben is 8 db nullával a végén.

Csak arra tudok gondolni, hogy valamelyik számjegyet elírtad.

2014. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy százszor beírtam, átnéztem, azért olyan hülye nem vagyok :D Már anélkül el tudnám mondani hogy ránézek a papírra :D
2014. máj. 18. 22:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért köszi, hogy segíteni próbálsz.
2014. máj. 18. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nincs mit, de sajnos nincs több ötletem.

Az viszont biztos, hogy a bankba hiába mész emiatt, ott nem fognak tudni segíteni. Ez egy Paypal probléma lehet, nekik kellene írj egy e-mailt vagy ha tudsz angolul, akkor legjobb telefonon felhívni őket, de előtte kérj egy telefonos ügyintézési kódot az oldalukon. Nekem is volt már gondom, amit telefonon tudtam csak elintézni, de az egy széles körben ismert probléma volt, nem ilyen rejtélyes dolog.

2014. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!