Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 75 ezer forintba kerül, hogy...

75 ezer forintba kerül, hogy felvehessem a SAJÁT pénzemet,5 millió forintot?

Figyelt kérdés

OTP, Netszámla csomag. Sokkot kaptam, amikor megtudtam az ügyintézőtől ezt a kis apróságot. És most a legjobb megoldást keresem.

Van olyan bank, ahol 1,5 %-tól kevesebb a készpénzfelvétel díja? Az OTP-nél (a havi 150 ezer forint ingyenes felvételét leszámítva) 1,5 % és nincs maximum összeg.



2014. máj. 29. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

koszond meg partunknak es kormanyunknak, hogy a bankokat mindenfele ad-hoc adokkal b8szogatja (es amelyiket az agymosott idiota lakossag ujra meg is szavazott).


nem nagyon van megoldas, mivel ha atutalod, akkor is van egy rakas tranzakcios dij, amit ki kell fizetni, bar ez meg mindig sokkal kevesebb, mint a kp felvetel koltsege.

2014. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
48%
Szerintem a Sberbanknál nézelődj, ráadásul hamarosan bevezetik a Pro100 rendszert.
2014. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

15:11


a sok rossz közül a kisebbik rosszat választották!

2014. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
A saját pénzedre a bank vigyáz. Kezeli a számládat, stb. Igénybe veszel egy dolgozót felvételkor, a bank rendszerét, stb. Miért is akarod mindezt 0 forintért? Tartsd a párnacihában a pénzedet és akkor nincs költsége , ha kiveszel belőle.:))
2014. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

15:19


Lehet azt kellene. Önkényuralmi szinten lévő bankok meg legalább bezárnának a 3,14csába

2014. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Minek akarsz kp-ban felvenni 5 milliót? Utalni sokkal olcsóbb, ha jól emlékszem, a NET csomagban ingyenes. (legalábbis, amíg nekem volt olyan számlám, ingyenes volt)

Ez a legjobb megoldás, amit keresel, az utalás.

2014. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha mindenképpen KP-ban kell ez a pénz, akkor több variációt ajánlok. Nézd meg az OTP-n belül, hogy van-e olyan számlacsomagjuk, ahol a KP felvétel díja maximalizálva van néhány ezer forintban. Válts át erre a számlacsomagra (díjmentes), majd vedd fel a pénzt. Utána visszacsinálhatod a csomagodat.


Ha nincs az OTP-ben olcsó KP felvételt kínáló számlacsomag, akkor kénytelen leszel szétnézni több bankban is, mert több helyen is van ilyen opció. Ekkor arra is figyelj, hogy olyan bankot válassz, ahová az OTP-s számládról történő átutalás is kedvező. Amint átutaltad a pénzt a másik számlára, már fel is veheted, utána meg meg is szüntetheted.


Sajnos más variáció nincs, de mindkettő sokkal olcsóbb, mint kifizetni a 75.000Ft-ot.

2014. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

GIRO-n keresztül átutalni 5 misit, aztán egy másik banknál felvenni KP-ben az NEM olcsóbb sokkal. Minden banknál lehúznak a pénztári kifizetésért, de van olyan rendes bank, ahol a felső határ egy 6 számjegyű összeg, de az a kérdezőn nem segít.


Csak hamis reményt tápláltok a kérdezőben. Az utalgatás és más bankban számlanyitás, pénztári kifizetés NEM lesz jelentősen olcsóbb.

2014. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

15.49-es. Megnéztem, bankon kívüli utalás Netszámláról 0,5%, az ugye jelen esetben 25.000Ft. Találtam több olyan számlát is más bankban, ahol a KP felvétel összegtől függetlenül kb 10.000Ft lesz. Ez 40.000Ft spórolás.


Nekem megérné...

2014. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor linkelj pár kondíciós listát, amiben benne van egy ilyen max 10 ezer forintos dolog, ebből mások is tanulhatnak.
2014. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!