Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior vagy Erste diákszámla?

OTP Junior vagy Erste diákszámla?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és tanuló..melyiket ajánlanátok, nektek milyen van? Megvagytok vele elégedve?(tudom hogy már volt ilyen kérdés..de azóta lehet változtak a dolgok..)

nézegettem neten,de nem látom át. Ezért kérnék egy kis segítséget :)

köszönöm szépen



2014. jún. 16. 23:32
 1/4 anonim válasza:
mindkettő jó, ez tényleg szimpátia kérdése, egyiknél sincs kezdeti költség és a kondíciók sem rosszak :) hajrá
2014. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De án a különbségekre lennék igazából kíváncsi! :)

Pl. nyitok egy Erste számlát és 24 éves koromban már nem leszek diák, akkor is érvényes 26éves koromig?

2014. jún. 17. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen e kettő közül kell választani, inkább az Erste. Ami egyik ajánlatban sem szerepel, az a szolgáltatások minősége, az ügyfélkezelés rugalmassága-pontosabban rugalmatlansága- közti különbség. Ezt csak ügyfélként tapasztalod meg. Megkíméllek egy csalódástól, lesz még elég így is: otp-t soha, semmilyen körülmények közt, semmilyen tranzakcióhoz ne válaszd! Rugalmatlan, itt-ott dilettáns, értetlen, és k...va drága.
2014. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erste Diákszámlába már nem tudsz belépni, csak az "Egyszámla" csomagba, a diákoknak való kedvezménnyel. Árban ez nem a magyar piac legjobbja. (Bankkártya éves díja ~3ezer forint + van számlavezetési díj.) Úgyhogy érdems meggondolni, hogy hol nyitsz számlát. ( A [link] oldalon össze tudod hasonlítani a bankok ajánlatait, adott bankolási szokásokra.)

Személyes tapasztalatok: Erste-nél nekem az mondták, hiába nem leszek diák már 23 évesen, maradhatok 26 éves koromig a Diákszámlában. (Nekem még sikerült abba belépni, ami személyes véleményem szerint az akkori legjobb ajánlat volt és most is elég jó. De mint mondtam, ebbe már nem lehet belépni, csak az Egyszámlába, ami annyira már nem király.)

OTPről nekem is rossz tapasztalatom van. Legalábbis az ügyintézés szerintem sem megfelelő, konkrétan hamis információkat adtak az ügyintézők, nem egyszer. De az áraik elég jók (ha nem akarsz rendszeresen utalni, mert az elég drága).

2014. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!