Talán meglopott a bank?

Figyelt kérdés
Múlthéten bementem a bankba és a junior hitelkártyámra, amin eredetileg volt 878ft, raktam 1500ft-ot. A titkárnő adott igazoló szelvényt, rajta van feketén fehéren a befizetés. Hazamentem, megnéztem interneten a számlámat. Én arra vártam hogy 2378ft lesz rajta, de csak 1928ft volt rajta.Interneten ez áll: Rendelkezésre álló egyenleg: 1928ft,Könyvelt egyenleg:2378ft.Én semmilyen tranzakciót nem hajtottam végre ami indokolná ezt.Nem értem. Hova tűnt a hiányzó összeg??Nem nagyon értek a banki ügyekhez,valaki segítsen! :(

2014. jún. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg Junior bankkártyád, van, nem hitelkártya.

2. A bankban pontosan meg fogják tudni, hova lett a pénz.

2014. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A különbség (450 forint) adódhat abból, hogy bankkártyával vásároltál, vagy átutaltál pénzt... A kártyás fizetést pár nap késedelemmel könyvelik le, addig csak zárolva van; míg az átutalások díját is szeretik utólag levonni.

(Egyébként betéti kártyád van és nem hitelkártyád; és a számládra fizettél be, nem a kártyádra. Csak hogy szokd a szakszavakat.)

2014. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem utaltam sehová pénzt,és nem is fizettem kártyával.A bankból kijövet mentem hazaami kb 30perc volt,és egyből megnéztem neten a számlámat,és már úgy volt.
2014. jún. 17. 23:16
 4/5 anonim válasza:
Ügyintézői díj... Ha befizetsz levonnak. Mindenért levonnak szopják le a pömpölőmet...
2014. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Vannak úgyan olyan szlatípusok, ahol díjköteles a pénztári befizetés, de ez céges számlákra jellemző, nem éppen egy otp juniorra :)

Valami díj vonódhatott le, esetleg volt valami olyan költésed, amit elfelejtettél, nézd végig a netbank számlatörténetet, ott látni fogod.

2014. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!