Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Én idös szüleimnek vettem fel...

Én idös szüleimnek vettem fel deviza hitelt, én 1 fillért nem láttam belöle. IGAZ, ök is fizetik, de megromlott kapcsolatunk, most meg kiakarnak rakni még a szobambol is, hogy huzzak el ONNAN. SZERINTETEK MIT TEGYEK?! Én birosagra akarok menni.

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mehetsz, ahová akarsz, csak értelme nincs.


A hitelt TE vetted fel, NEKED kell fizetni, örülj, hogy a szülök legalább ezt átvállaják töled.

2014. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen bíróságot nem érdekel, mire használtad a felvett hitelt. Sőt, a bankot sem. Ha nem megy be törlesztő, megy a felszólítás neked.
2014. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj bíróságra, de az égvilágon senkit nem fog érdekelni a sztorid, mert TE vagy a hitel felvevője, ezáltal a felelősség is a tiéd, senki másé. Mindenféle sztorival nem foglalkozik a bíróság!
2014. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!!! Létezik olyan, hogy ADOS --CSERE!!! CSAK mondom!!MIÉRT ÖRÜLNÉK??!!!NEKEM TÖK MINDEGY,mert én elköltözöm onnan ,az ö házukat meg vixik, ha nem fizetik, ennyi!!+ÖK is azt akarják, hogy átirják az ö nevükre az adoosságot!!!és már be is adtam..., ennyi !!! MINDEN jot mkinek !!!!köxönöm!!!!
2014. jún. 20. 14:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Lassan,mehetek a hid alá vagy hajléktalan szállora, ez van...,sajnos!!!!
2014. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!