Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Osztrák hitelt vett már fel...

Osztrák hitelt vett már fel valaki? írogat nekem egy nő de sürgősen kéri tőlem az adatokat. Nem kell semmi le írom neki mennyi hitel kell hány évre és megadja csak küldjem az adatokat! 3%-os kamat van.

Figyelt kérdés
4.000.000-ft ra 4.900.000-ft ot kéne vissza fizetni 10 vagy 15 év múlva!semmi jövedelem igazolást nem kér csak banki adatokat,ki vagyok,mennyi pénz kell,hol lakok.találkozot valaki ilyennel?

2014. jún. 21. 15:46
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem, de valami nagy átverés lehet.

Felelős pénzintézet nem ad így hitelt.

2014. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
KAMU! Hivatalos pénzintézet ily módon nem ad hitelt! Mikor fogjátok már fel, hogy ami túl szép, az nem igaz? Hány becsapás kell nektek emberek, hogy ezt megértsétek?
2014. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát nehogy véletlenül megadd neki az adataid, mert vissza fognak vele élni (behúznak a csőbe).

Ne dőlj be nekik

2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Melyik banktól irogatnak?

Nem lehet, hogy nem is banktól irogat, hanem valami magánszemély (csaló)

2014. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem adnám meg az adataim, meg aztán ne sürgessen
2014. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem állt szándékomban meg adni semmiféle adatott!Nem tudom milyen bank csak azt írja hitelel foglalkozik és az email cime angel maria25,ha be írod a googléba ott dob rá ki valami hirdetést,de nem tudom ez hogy talált meg engem mert én nem igényeltem hitelt!!!!
2014. jún. 21. 16:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg nehogy visszaírj neki,

ezek olyanok mint a pióca komolyan

2014. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen mi a kérdés?
2014. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a kérdés még mindig az hogy valos lehet e ez a fajta hitel lehetőség mert szerintem egy csomo ember be dől neki akinek gyorsan pénzre van szüksége és én szeretném figyelmeztetni öket ahogy tudom!!!de mind egy én is igy gondoltam hogy ez csalás,de bíztosra akartam menni,teszem amit tennem kell4!!a VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM!!
2014. jún. 21. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hüJJe vagy kedves kérdező, akkor hajrá mindent bele, elveszted az összes pénzed. de legalább akkor a génjeidet kisebb eséllyel örökíted tovább :)
2014. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!