Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem az Unicredit Banknál...

Ha nem az Unicredit Banknál vagyok, azért még bemehetek oda és utalhatok onnan át kézpénzt (pl. paypalra)?

Figyelt kérdés

Merta paypal magyar képviselője az unicredit és így talán még a mai napon átutalásra kerülne az összeg.

Én a budapest banknál vagyok, maestro kártyát kaptam (nem mastercard) és ezzel sehol nem tudok vásárolni,főleg nem a steamon és a paypal sem szívesen fogadja,mert nem sikerült vásárolnom úgy,hogy összekötöttem a paypalt és a Budapestbankos kártyát.

Szóval a bemehetek átutalni az unicredithez?

Lehet hogy majd ott nyitok szánlát ,de nekem ma kéne az átutalás.


Köszi!!



2014. jún. 30. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, hiszen semmi közöd nincs az unikredithez, a BB-ből tudsz utalni, vagy ma számlát nyitsz az unikreditnél és máris utalhatsz
2014. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ige,tudtam átutalni, nem kell ügyfélnek lennem.
2014. jún. 30. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
"Utalni" biztos nem tudtál, maximum befizetni. Az összeget pedig nagy eséllyel buktad, mert a PayPal oldalán világosan le van írva, hog befizetést csak a saját neveden lévő banszámláról átutalva fogadnak el.
2014. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha a fizetésemet paypalra kérem,akkor sem a saját számlámról utalom át, vagy valaki küld nekem paypalra pénzt,akkor sem én utalom át.
2014. jún. 30. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Paypalra csak saját néven lévő számláról lehet utalni, de ez le is van írva... más sem tud neked utalni. A fizetésedet ha oda kéred akkor paypalról utalják neked a paypalodra... mivel úgy lehet.

Egyébként a paypal elfogadja a Maestro-t, nekem is az van és a páromnak is, már több éve ezzel fizetünk paypalon keresztül. De ha nem tetszik akkor még mindig lecserélheted a kártyád Mastercard vagy Visára... igaz azok drágábbak.

2014. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

másnak is van BB kártyája, és tud fizetni...valamit rosszul csináltál...


nincs sehol feltüntetve, hogy idegeneknek belépni tilos, és egyébként sem végzünk pénzügyi műveletet.

2014. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!