Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankártyáról ha...

OTP Junior bankártyáról ha Takarékszövetkezetnél veszek le pénzt akkor az mennyit von le?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 18. életévemet és járok dolgozni de kellene nyitnom bankszámlát hogy arra utalják a pénzt. OTP Juniort találtam ami ingyenes a számlavezetés és nem kell érte fizetni, Takarékszövetkezetnél meg kell számlavezetés stb. Itt ahol én lakom csak Takarékszövetkezet van. Hogyha igényelek OTP-t akkor mennyit fog le vonni ha itt veszek le pénzt a Takaréknál? Illetve az tényleg igaz hogy nem kell érte semmilyen számlavezetés díjat fizetni?

2014. júl. 1. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljes díjtáblázat fent van az OTP honlapján.
2014. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

A havi első két pénzfelvétel 150 000 forintig díjmentes.Ez téged is megillet.

Ennek - és persze a Junior kártyának a feltételeit, díjait - az OTP honlapján megtalálod.

2014. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban nincs számlavezetési díj, cserébe ha át akarsz utalni pénzt, az elég drága.

Ha kéred az ingyenes készpénz felvételt, akkor havi 150 ezer forintig, de maximum két alkalommal ingyen vehetsz fel pénzt bármelyik belföldi atmnél. (Mégegyszer: ezt külön kérned kell, de egyébként nincs semmilyen feltételez kötve és anyagi vonzata sincs.) Ha többször, vagy többet akarsz felvenni, akkor a díjakat lásd az otp hirdetményben

2014. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!